WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pytania „Kiedy nowy Borderlands?” możemy odstawić na półkę

Po pięciu latach oczekiwania od premiery Borderlands: The Pre-Sequel! wreszcie możemy być pewni, że Borderlands 3 zostanie ujawniony w tym roku. Potwierdziło to samo studio Gearbox, sprawiając, że pytania pokroju „Kiedy nowy Borderlands” ucichną wkrótce na wieki… a przynajmniej miesiące po debiucie tego następnego. 

Czytaj też: Ten mod łączy Borderlands 2 ze strzelaniem z Superhot

Nie wiem, jak dla Was, ale z biegiem czasu Borderlands stała się dla mnie ulubioną serią strzelanek, bo nie tylko stawia na czystą przyjemność z rozwałki, ale też niespotykany często humor i podejście do tematu. Problem w tym, że po odsłonie The Pre-Sequel! musieliśmy czekać cholernie długo na domniemanego Borderlandsa 3 (w sumie nazwa nie została jeszcze potwierdzona), a ten został już jednoznacznie potwierdzony:

Na powyższym wpisie na Twitterze odpowiedzialnego za Borderlandsy studia Gearbox widnieje jasna data ze wskazaniem miejsca. Miejsca i daty, w której będą akurat odbywać się targi PAX EAST. To z kolei potwierdza przeciek sprzed kilku dni. Z kolei „Exit 3” w prawym górnym rogu może z kolei wskazywać, że twórcy nie będą wymyślać specjalnego tytułu, idąc po prostu w stronę wspomnianego Borderlands 3.

Czytaj też: Borderlands 2 VR już dostępne na PlayStation VR – co gra może nam zaoferować?

Źródło: Gearbox