WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Mysz do wszystkiego bez przewodu. Oto Razer Naga Pro

Bezprzewodową rodzinę peryferiów Razer HyperSpeed urozmaicił właśnie kolejny sprzęt, a jest nią mysz Razer Naga Pro do kupienia za 169,99 euro.

Ta propozycja od Razer zachęca do kupna przede wszystkim swoją modularnością. Dzięki trzem wymiennym panelom bocznym, Naga Pro jest uniwersalna w myśl różnych gatunków i nada się tak samo do rozbudowanego MMO, jak i strzelanki FPS po wybraniu odpowiedniego panelu bocznego.

Zaktualizowana konstrukcja modułowa obejmuje teraz trzy magnetyczne płytki boczne z dwoma, sześcioma lub 12 programowalnymi układami przycisków. Te współgrają z dodatkiem Razer Hypershift, dostępnym za pośrednictwem oprogramowania Razer Synapse, z którym to każdy przycisk możne przyjąć dodatkową funkcję w ramach kombinacji.

Naga Pro nawet w wydaniu bezprzewodowym może przechowywać do pięciu wbudowanych profili. Za łączność w tym modelu odpowiada technologia Razer HyperSpeed ​​Wireless, która ma zapewniać szybsze połączenie niż nawet większość przewodowych myszy i ograniczać zużycie baterii.

Czytaj też: Ventus oraz Gaming, czyli GeForce RTX 3000 w wykonaniu MSI

Dzięki temu Razer Naga Pro z użyciem 2,4 GHz odbiornika wytrzyma na jednym ładowaniu 100 godzin ciągłej gry i nawet do 150 godzin na Bluetooth. W zestawie nie zabrakło przewodu do ładowania Razer SpeedFlex, choć jeśli posiadacie Razer Mouse Dock Chroma, ładowanie może przebiegać bezprzewodowo.

Za precyzję odpowiada czujnik optyczny Razer Focus+ o czułości do 20000 DPI wyposażony w inteligentne funkcje, takie jak Motion Sync, a o skuteczność klikania dbają optyczne przełączniki myszy Razer, które wykorzystują prędkość światła zamiast fizycznych kontaktów – dla natychmiastowej aktywacji i trwałości do 70 milionów kliknięć.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News