Reklama

realme Smart Bulb – inteligentna żarówka RGB w Polsce

realme Smart Bulb, realme

Na polski rynek wchodzi kolejne inteligentne urządzenie od realme – Smart Bulb, czyli żarówka świecąca w palecie RGB, którą można sterować nawet głosem.

realme Smart Bulb – inteligentna żarówka RGB sterowana głosem

Kolejnym inteligentnym urządzeniem od realme jest realme Smart Bulb, które powiększa ofertę urządzeń AIoT firmy. Ta wyjątkowa żarówka świeci paletą barw RGB, więc jeśli nie pasuje Wam jakiś kolor możecie go zmienić, a do wyboru macie aż 16 milionów kolorów! Mamy też możliwość regulować temperaturę barwową w zakresie od 1700 K do 6500 K. Marzy nam się oświetlenie imitujące blask świec? Nic trudnego!

Czytaj też: Nadchodzi Nubia Red Magic Watch – kolejny smartwatch od Nubii
Czytaj też: No limit M w lajt mobile – więcej GB, nowa cena
Czytaj też: OnePlus 9 i 9 Pro z zaskakującym elementem w zestawie

Oferuje ona regulację natężenia światła, a jej żywotność wynosi 25000 godzin. Przy standardowym użytkowaniu to około 13 lat działania! W żarówce Smart Bulb wykorzystano diody LED o mocy 9W, które odpowiadają 60 watowej, klasycznej żarówce.

realme Smart Bulb możemy kontrolowac za pomocą aplikacji realme Link, w której można zgromadzić wszystkie inteligentne urządzenia firmy. Dodatkowo jednak jest ona kompatybilna z Google Home i Amazon Alexa, więc jeśli nie będzie się Wam chciało sięgnąć po telefon można będzie wydać polecenie głosowe.

No dobra, a teraz najważniejsze. Ile kosztuje realme Smart Bulb? Cena w Polsce wynosi 79 zł, a patrząc na to, jak długa ma żywotność koszt wydaje się wręcz groszowy. A do tego oferuje sporo możliwości. Inteligentną żarówkę można kupić w oficjalnych sklepach internetowych realmeshop.pl oraz sklep-realme.pl.