WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Remaster Battlefield Bad Company zamrożony. To sobie pograliśmy

Remaster Battlefield Bad Company zamrożony. To sobie pograliśmy

Liczycie na powrót Battlefield Bad Company? Raczej możemy póki co o tym zapomnieć.

Ostatnie przecieki na temat serii Battlefield skupione są wokół szóstej odsłony serii oraz jej odnowionej poprzedniczki z trójką w tytule. Jak już wiemy – EA nie zdecydowało się pokazać Battlefielda 6 na EA PlayLive w pełnej krasie. To samo spotkało remaster serii Mass Effect, której ujawnienie przesunięto.

Nie dowiedzieliśmy się również niczego oficjalnego na temat Battlefield 3 Remastered. Produkcja ma jednak powstawać, ale jeśli zadebiutuje ona równo z Battlefield 6, a szóstka jest w powijakach to jeszcze sobie trochę poczekamy. Tymczasem – Battlefield Bad Company. Pamiętacie taką serię?

Czytaj też: Gry Square Enix w GeForce NOW. Powraca wiele tytułów

Fantastyczne dwie odsłony Bad Company do dziś mają fanów na całym świecie. Trzeba jednak przyznać, że gra wyszła już tak dawno temu, iż aby nowi gracze mogli się zapoznać z tym tytułem to musieliby ogrywać słabo wyglądające gry, których mechaniki dziś nie muszą przypadać do gustu. Najlepiej byłoby zatem odnowić dwie gry z serii, aby przypomnieć fanom fabułę, a przy okazji zachęcić do zakupu nowe osoby.

Okazuje się teraz, że rzeczywiście były plany stworzenia remastera Battlefield Bad Company. Niestety – nie wiadomo czyja jest to decyzja, ale tworzenie gry ostatecznie zostało wstrzymane, a marka znowu trafiła do zamrażarki i czeka na swój czas. O powrocie Bad Company usłyszymy zatem najszybciej za kilka lat.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News