Reklama
aplikuj.pl

Renault Kangoo 2021. Co zgotowali nam Francuzi?

Kangoo 2021, Renault Kangoo 2021, nowy Kangoo

Dziś otrzymaliśmy pierwszy wgląd na całkowicie nowe modele Renault Kangoo 2021. Wprawdzie nadal nie znamy wszystkich szczegółów, ale mamy pierwsze zdjęcia oraz wstępne informacje na jego temat.

Nowy lekki samochód dostawczy Renault Kangoo 2021

Francuska firma niestety nie wyjawiła dokładnych szczegółów na temat Renault Kangoo 2021, ale poznaliśmy zapewne to, co najważniejsze. Teraz ten lekki samochód dostawczy jednoznacznie dzieli się na wersję osobową i dostawczą (LCV), jak zresztą model Renault Express.

Czytaj też: Renault będzie miał swoje Ferrari? Ambitne plany szefa z marką Alpine
Czytaj też: Megane eVision, czyli jak będzie wyglądać elektryczna przyszłość Renault
Czytaj też: Zapowiedź elektrycznej Dacia Spring i konceptu Renaulta

W Kangoo 2021 Renault zastosował nowy system Easy Side Access, który poprawia dostęp do przestrzeni ładunkowej, a firma nawet obiecuje, że nowe Kangoo Van będzie miało praktycznie dwukrotnie rozleglejszy dostęp do przestrzeni ładunkowej względem poprzednika.

Chociaż marka obiecuje „niezrównaną różnorodność rozmiarów nadwozia i silników”, nie ma nadal dokładnych informacji na temat zakresu jednostek napędowych (via Motor1). Liczymy jednak, że nowe Kangoo pojawi się w wersji benzynowej, wysokoprężnej i całkowicie elektrycznej z manualną i automatyczną skrzynią biegów.

Czytaj też: Renault Arkana w Europie, czyli wyjątkowy mainstreamowy crossover-coupe
Czytaj też: Nadchodzi elektryczny SUV Renault. Mamy jego pierwszy zwiastun
Czytaj też: Renault Koleos – francuska wizja SUV’a

Renault będzie produkować nową rodzinę Kangoo w swojej fabryce w Maubeuge we Francji, a jej debiut na rynku ma mieć miejsce wiosną 2021 roku.