Reklama
aplikuj.pl

Spójrzcie na render Mercedesa Klasy C nowej generacji

testy Mercedes Klasa C 2021 nurburgring

Nowa Klasa C W206 Mercedesa zostanie zaprezentowana w przyszłym roku, a my widzieliśmy już całą masę zdjęć szpiegowskich z jej udziałem. Dziś z kolei mamy nieoficjalne rendery na ich podstawie.

Render Mercedesa Klasy C W206

Chociaż kamuflaż utrudnia nam dostrzeżenie szczegółów nowej Klasy C, nowe rendery serwisu Kolesa próbują odpowiedzieć na pytanie, w jakim kierunku Mercedes uda się w jej stylizacji. Nie liczymy na radykalne odejście od tego, co już znamy, bo już nie raz ten producent pokazał nam, że woli ewolucje od rewolucji.

Czytaj też: Autonomia Mercedesa w kropce. Producent poddał się
Czytaj teżMercedes-AMG C53 2022 wyszpiegowany z czterema wydechami
Czytaj też: Obejrzyjcie testy nadchodzącej Klasy C Mercedesa 2021 na Nurburgring

Dlatego te rendery pokazują praktycznie „młodszego brata” nowej Klasy S, z którą Klasa C nowej generacji będzie miała wiele wspólnego. Charakterystyczne elementy tego sedana sprowadzają się do poziomych świateł na tyle, które rozciągają się na klapę bagażnika oraz bardziej płaskich reflektorów na przodzie. Oczywiście z technologią LED.

Mercedes z pewnością będzie również majstrował przy platformie MRA, aby uzyskać większą ładowność i miejsce na nogi z tyłu. Chociaż szczegóły na temat nowych Mercedesów Klasy C są szczątkowe, to dawno temu dowiedzieliśmy się, że możemy spodziewać się podobnego poziomu standardowego wyposażenia i technologii. Te informacje czerpiemy prosto od prezesa zarządu grupy Daimler, Ola Kaelleniusa.

Czytaj też: Hipersamochód Mercedes-AMG One z silnikiem F1 w ogniu kolejnych plotek
Czytaj też: Elektryczne aspiracje Mercedesa sięgają nawet hybryd Porsche
Czytaj też: Brabus Rocket 900, czyli potężny Mercedes-AMG GT63 S

Kallenius zasugerował, że Klasa C jest pod silnym wpływem nowej Klasy S z kilkoma dopiero co debiutującymi innowacjami, takimi jak opcja hybrydowego silnika wysokoprężnego na rynki europejskie i zelektryfikowanego silnika AMG.