Reklama
aplikuj.pl

Nieoficjalny render Porsche 911 Safari

render Porsche 911 Safari

Zwykle terenowe kultowe Porsche są dziełem firm trzecich, ale ten render Porsche 911 Safari przypomina nam, że są też szanse na coś oficjalnego i „z pierwszej ręki”.

Render Porsche 911 Safari

Widoczny poniżej prototyp jest odpowiedzią na to, jak wyglądałaby terenowa wersja Porsche 911, czyli samochodu w wydaniu Safari. Tego typu projekt firma ostatnio stworzyła w 2012 roku w formie jednorazowego prototypu, czyli swoistego sprawdzianu/badania produktywnego. Tym jednak razem Porsche 911 Safari może trafić do masowej produkcji.

Czytaj też: Zwiastun tajemniczego Porsche 911 GT. Premiera już niebawem
Czytaj też: Dziwaczny prototyp Porsche 911 przynosi nam tylko jedno na myśl
Czytaj też: Porsche Cayman GT4 RS 2022 wyszpiegowane w śnieżnej zabawie

Za powyższy render musimy podziękować serwisowi Motor.es, który tchnął w tę spekulacyjną grafikę, przedstawiającą model „od tyłu z boku” oczekiwane zmiany w postaci większego prześwitu pod pojazdem, większym odstępom między kołami, jak również tylną konsolę zaprojektowaną do zapewniania lepszych kątów natarcia i zejścia. Poniżej z kolei zobaczycie zdjęcia domniemanego prototypu.

Czytaj też: Co zyskuje Porsche, drukując silniki elektryczne?
Czytaj też: Porsche bierze pod lupę 550 Spyder i je komentuje
Czytaj też: Porsche 911 Turbo od Ares Design, to wyjątkowy przykład 964. generacji

Charakterystyczne elementy wydania terenowego Porsche 911 Safari sprowadzają się też do wyżej znajdującej się tablicy rejestracyjnej, braku elementów aerodynamicznych, czy gumowych osłon na nadkolach. Co z kolei będzie napędzać 911 Safari? Ta informacja wciąż pozostaje tajemnicą.