WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Resident Evil 4 Remake z fabułą, której nie znacie

Resident Evil 4 Remake z fabułą, której nie znacie

Nowe informacje na temat Resident Evil 4 Remake. Produkcja doczeka się drobnych zmian.

Znów pojawiają się nowe informacje na temat Resident Evil 4 Remake. Produkcja naprawdę powstaje, choć osoba odpowiedzialna za przekazywanie wszelkich informacji o tytule niechętnie wypowiada się na jej temat.

Dusk Golem, który zawsze dostarcza sprawdzone informacje na temat serii Resident Evil, znów wypowiedział sie na temat odnowionej, czwartej odsłony serii. Przyznał on jednak, że gra wyciekła zdecydowanie zbyt wcześnie i pytania, na które dzisiaj odpowiada są ostatnimi w ciągu najbliższego roku.

Gracze postanowili przepytać Dusk Golema o to czy historia w grze zostanie w jakiś sposób zmodyfikowana. Czy twórcy zdecydują się w jakiś sposób namieszać w oryginalnych wydarzeniach? Według informacji podanych przez informatora – możemy spodziewać się raczej rozwinięcia wątków z Resident Evil 4. To co nie wyjaśniała oryginalna gra, powinno zostać wytłumaczone w remaku.

Czytaj też: Wspinaczka po wieżowcach w Cyberpunk 2077. Tylko REDzi mogli coś takiego zrobić

Informatorowi została zwrócona również uwaga na to, że Resident Evil 4 pod względem pewnych mechanik rozgrywki był rewolucyjny. Czy w takim razie otrzymamy te same rozwiązania czy coś bardziej sprawdzonego? Dusk Golem odparł tylko, iż stworzenie gry z identycznymi mechanikami jak oryginał, czy przerobienie jej na schemat znany z Resident Evil 2 Remake oraz Resident Evil 3 Remake nie oddawałoby by w pełni tego jak zasłużona jest to gra. Następnie informacje – za rok. Teraz powinniśmy skupić sie na Resident Evil: Village.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News