Reklama

Resident Evil 8 i PlayStation VR? To możliwe

re8, resident evil vr, resident evil

Kolejne przecieki o serii Resident Evil 8. PlayStation VR wraca do serii.

Resident Evil 7: Biohazard pojawił się na PlayStation 4 wraz ze wsparciem technologii PlayStation VR. Była to jedna z pierwszych gier na wirtualną rzeczywistość i nie mieliśmy nawet obsługi Move’ów, ale wtedy to wystarczyło, abym napocił się przy tej produkcji, a w wersji demo wyłączył grę i ledwo łapał oddech ze strachu.

Czy chciałbym to przeżyć jeszcze raz? Jeszcze jak! I zdaje się, że jest na to szansa, ponieważ przecieki na temat Resident Evil 8 wskazują na to, iż będzie to produkcja z widokiem FPP (z oczu bohatera). RE8 idzie zatem tą samą drogą co Resident Evil 7: Biohazard.

Czytaj też: Nowy Silent Hill będzie szalenie popularny

Dane o Resident Evil 8 wskazują na to, że będzie to tytuł przeznaczony na aktualną i przyszłą generacje konsol. Możliwe zatem, że dla pięciu milionów posiadaczy PlayStation VR, będzie to jedna z pierwszych gier jakie zagrają na PlayStation 5.

Jeśli wierzyć informacjom podawanym przez informatorów związanych z serią – Resident Evil 8 zadebiutuje w 2021 roku. Po jego premierze, w 2022 roku otrzymamy Resident Evil 4 Remake. Tutaj jednak raczej nie powinniśmy się spodziewać wsparcia dla PlayStation VR.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News