WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Rev pierwszą hulajnogą elektryczną w ofercie Boosted

Boosted jest jedną z tych marek, które miłośnicy pojazdów elektrycznych z pewnością kojarzą. Do tej pory firma dostarczyła nam wyłącznie kilka modeli desek elektrycznych, ale teraz postanowiła pójść w zupełnie inną stronę, a dokładnie stronę elektrycznych hulajnóg Rev. 

Czytaj też: Telefon – ta wygoda kiedyś nas zabije

Rev ma być istną mieszanką kultowego designu, bezpieczeństwa i trwałości, która przewyższa konkurencyjne produkty m.in. pieczołowitością, z jaką Boosted wzięło się do jej konstruowania. Przy niej firma wykorzystała opatentowaną technologię napędu elektrycznego, aby „zapewnić niezrównaną wydajność i jakość”. Najważniejszymi cechami tego pojazdu ma być z kolei prostota, intuicyjność, ergonomia… ale też odpowiednia moc, która nie powinna zawieść nas na drodze.

I z oficjalnych informacji wynika na to, że rzeczywiście nas nie zawiedzie. Oferuje bowiem zasięg do 32 kilometrów na jednym – trwającym 3 godziny – ładowaniu, możliwość wjechania pod 25-stopniowe pochyłości i rozpędzenie się do prędkości 39 km/h, dzięki silnikowi o mocy 1500 Watów. Waży przy tym 20,9 kilogramów i jest w stanie sprostać jeźdźcom do 113 kilogramów. Z jej opanowaniem powinni poradzić sobie wszyscy, o co dbają trzy tryby jazdy.

Z dodatków należy wyróżnić przednie światło i tylne światło hamowania, wyświetlacz na kierownicy, możliwość połączenia się z aplikacją, regeneracyjny system hamowania… i w sumie tyle. Wszystko to może być Wasze za dosyć sporo, bo za prawie 7000 złotych (dokładnie 1799$) i to jeszcze tego lata.

Czytaj też: Aplikacja Nike zmierzy Wam stopę i zamówi odpowiednie buty

Źródło: Boosted