Reklama
aplikuj.pl

Revolut udostępnia usługi akceptacji płatności. Jednak tylko niektórym klientom

promocja revolut, zakładanie revolut, 15 zł revolut

Revolut udostępnia swoim klientom dostęp do usługi akceptacji płatności, co oznacza możliwość przyjmowania płatności online kartą bezpośrednio na konto. Niestety z nowej opcji nie będą mogli korzystać wszyscy.

Usługi akceptacji płatności w Revolut Business

W 13 krajach Europy klienci biznesowi korzystający z Revolut Business mają już dostęp do usługi akceptacji płatności, która stanowi tym samym konkurencję dla np. PayU czy Przelewów 24. Usługa ta będzie znajdowała się w pakiecie startowym Revolut Business. Klienci będą mogli korzystać z atrakcyjnych opłat i kursów, a przyjmowanie płatności kartami będzie odbywać się dzięki prostej instalacji, gotowej bramce płatniczej i kilku ciekawym rozwiązaniom takim jak dedykowane widgety.

Szybkie i bezpieczne linki pozwolą klientom na przyjmowanie płatności z dowolnego kraju i nie będzie trzeba posiadać do tego osobnych stron czy sklepów internetowych. Również nie będzie konieczności uzgadniania płatności, która normalnie obecna jest pomiędzy bankiem a platformą akceptacyjną.

Czytaj też: Kolejne nowości w Mapach Google – przejścia dla pieszych, numery budynków i nie tylko
Czytaj też:
Allegro specjalnie oznaczy oferty z dostawą przed świętami
Czytaj też:
Słaby internet wkrótce nie będzie problemem podczas rozmów na Microsoft Teams

Posiadając płatny plan Revolut Business co miesiąc klienci otrzymają limit darmowych płatności kartowych z Europy. Obecnie nowa usługa dostępna jest już dla klientów biznesowych w Belgii, Danii, Szwecji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Niemczech, Austrii, Irlandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, i w Polsce.