Reklama

Revolut z kilkoma nowościami. Co się pojawiło?

promocja revolut, zakładanie revolut, 15 zł revolut

Revolut cały czas dodaje nowości do swoich usług bankowych. Sprawdźmy więc, co pojawiło się wraz z najnowszą aktualizacją.

Jakie nowości oferuje nam Revolut?

Revolut jest brytyjską firmą świadczącą usługi bankowe. Oferuje nam dostęp do kart wielowalutowych (fizycznych i cyfrowych), pre-paid, a od jakiegoś czasu także do usług związanych z kryptowalutami. Revolut idealnie sprawdza się podczas płatności w zagranicznych walutach, np. podczas podróży. Opłaca się to zwłaszcza osobom, które dużo podróżują lub wykonują sporo transakcji w obcych walutach. Najważniejsze jednak – większość usług świadczonych przez Revolut jest darmowa. Nic więc dziwnego, że usługa stała się tak popularna.

Czytaj też: Jednak nie tak dużo użytkowników chce porzucić WhatsApp

Skupmy się jednak na najważniejszym, czyli na nowościach, które trafiają do aplikacji wraz z nową aktualizacją.

Revolut oferuje do końca lata zerowe oprocentowanie dla nowo wydanych kart kredytowych. Do tego wprowadza także kredyty  (z trzymiesięczną spłatą wyłącznie samych odsetek), a prowizja za ich udzielenie może wynieść nawet 0%. W kwestii kryptowalut też pojawiła się nowość. We wszystkich planach pojawia się obsługa Dogecoina, czyli cyfrowej waluty, o której często wspomina w tweetach Elon Musk. Dodatkowo Revolut pochwalił się, że jako jedna z niewielu firm finansowych w Polce znalazł się w  Rankingu instytucji dbających o równość zawodową i społeczną osób LGBT+.

Czytaj też: iOS ma problem ze specyficznymi nazwami sieci Wi-Fi

Wszystkie nowości już powinniście znaleźć w swoich aplikacjach.