WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Reżyser Sonica obiecuje poprawę wyglądu głównego bohatera

Po wydaniu pierwszego zwiastuna aktorskiego filmu Sonic the Hedgehog w sieci pojawił się ogrom negatywnych opinii. W ciągu pierwszych godzin wideo zebrało kilkadziesiąt tysięcy łapek w dół. Reżyser filmu, Jeff Fowler, wziął do siebie opinie internautów i obiecuje poprawę.

Czytaj też: Nowe wideo z Detektywa Pikachu pokazuje zaskakującą umiejętność tytułowego bohatera

W poście na Twitterze Fowler napisał:

Dziękuję za wsparcie i krytykę. Przesłanie jest głośne i jasne, nie jesteście zadowoleni z projektu i chcecie zmian. Tak się stanie. Wszyscy w Paramount i Sega są w pełni zaangażowani w uczynienie tej postaci NAJLEPSZĄ, jaką może być…

Choć na razie nie wiadomo w jaki sposób postać ulegnie zmianie, ale postawa twórców jest naprawdę godna pochwały. Nie idą w zaparte, tylko słuchają potencjalnych widzów. W końcu to dla nich ta produkcja powstaje. Miejmy nadzieje, że w najbliższych materiałach reklamowych zobaczymy to, co obiecuje reżyser Sonica w swoim poście. Na pewno taka zmiana będzie konieczna, jeśli film ma odnieść jakikolwiek komercyjny sukces. na razie trailer zebrał przeszło 500 tys łapek w dół, w górę zaś tylko nieco ponad 300 tysięcy.

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli, oto zwiastun

Jak się okazuje, na internautów zawsze można liczyć. Pod wpisem Fowlera bardzo szybko ukazały się przeróbki wyglądu Sonica. Jedne lepsze, inne… no cóż, śmieszniejsze.

Polski tytuł filmu to „Jeż Sonic” i zobaczymy go w kinie od 8 listopada.

Czytaj też:  Najnowsze wideo z Toy Story 4 wprowadza nową postać

Źródło: cbr.com