Wygląda na to, że zbliżamy się do ogłoszenia, który z młodych aktorów wcieli się w Mrocznego Rycerza. Na razie wiele wskazuje, że to Robert Pattinson zagra nowego Batmana. Jednak ma sporą konkurencję.

Czytaj też: HBO pokazuje pierwszy zwiastun serialu Watchmen

Variety donosi, że Robert Pattinson ma spore szanse zagrać w filmie The Batman w reżyserii Matta Reevesa. Na razie nie ogłoszono oficjalnie jego angażu, ale wiele wskazuje na to, że to jego zobaczymy w charakterystycznej masce i kostiumie. Według najnowszych informacji Warner Bros. i Reeves jeszcze nie podpisali z nim kontraktu. Jeśli do tego dojdzie, Pattinson będzie najmłodszym, bo zaledwie 32 letnim, aktorem, który na dużym ekranie wcieli się w Mrocznego Rycerza. A podobno nawet nie widział gotowego scenariusza, gdyż Reeves nadal go dopracowuje.

Deadline podaje, że również Nicholas Hoult ubiega się o tę rolę i nadal nie dostał odmowy. Podobnie jak Armie Hammer i Aaron Taylor-Johnson. Cóż, każdy chce zostać nowym Batmanem. A o tym, kto w końcu został wybrany do tej roli i czy to właśnie Robert Pattinson zagra nowego Batmana, powinniśmy dowiedzieć się na dniach.

Czytaj też: Pierwszy zwiastun To: Rozdział 2. Przerażający klaun powraca

Źródło: comicbookmovie.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej