Reklama
aplikuj.pl

Rockstar przerywa milczenie. Firma rozczarowana wyciekiem GTA 6

gta

Rockstar postanowił ustosunkować się do ostatnich wydarzeń związanych z GTA 6. Tytuł wyciekł w niedzielę rano naszego czasu i od tej pory na temat produkcji pojawiło się wiele błędnych ocen.

Komentarz Rockstara do GTA 6

Mamy potwierdzenie tego, że wszystkie materiały wideo, które trafiły w niedzielę do sieci, były rzeczywiście GTA 6. Rockstar oficjalnie poinformował o włamaniu.

Niedawno doświadczyliśmy włamania do sieci, podczas którego nieupoważniona osoba trzecia uzyskała nielegalny dostęp i pobrała z naszych systemów poufne informacje, w tym wczesne materiały filmowe dotyczące rozwoju kolejnego Grand Theft Auto. W chwili obecnej nie przewidujemy żadnych zakłóceń w świadczeniu naszych usług w zakresie gier-usług, ani żadnego długoterminowego wpływu na rozwój naszych bieżących projektów.

Jesteśmy bardzo rozczarowani, że szczegóły dotyczące naszej następnej gry zostały ujawnione w ten sposób. Nasze prace nad kolejną grą Grand Theft Auto będą kontynuowane zgodnie z planem, a my, jak zawsze, jesteśmy zaangażowani w dostarczenie Wam, naszym graczom, wrażeń, które naprawdę przekroczą Wasze oczekiwania. Wkrótce poinformujemy wszystkich ponownie i, oczywiście, odpowiednio przedstawimy Wam tę kolejną grę, kiedy będzie gotowa. Chcemy podziękować wszystkim za ich ciągłe wsparcie w tej sytuacji.

Czytaj też: Prodeus to boomer-shooter dla wszystkich?

Przypomnijmy, że materiały wideo, które pojawiły się w sieci pochodziły z zeszłego roku. Niemalże wszystkie nagrania stworzone zostały przez testerów gry, dlatego też widocznych jest na nich tyle błędów. Nowe GTA jest w tej chwili na etapie produkcji, gdy testowane są podstawowe mechaniki, więc jakość oprawy graficznej, optymalizacja, interfejs i wiele innych elementów będą wyglądały na premierę tytułu zupełnie inaczej.

Bonusy w GTA Online

Tymczasem w GTA Online pojawiły się dwie oferty specjalne, w których można otrzymać coś dodatkowego. Co czeka na Was w GTA+ i Prime Gaming?

Czytaj też: Wyciek Diablo 4 prawie zignorowany przez GTA 6

Korzyści dla członków GTA+ w tym miesiącu:

  • Nowe auto Declasse Vigero ZX w komplecie z ulepszeniem osiągów Hao’s Special Works
  • Dwa oznaczenia dla Declasse Vigero ZX wyłącznie dla członków GTA+
  • Siedziba klubu motocyklowego w Vespucci Beach
  • 50% więcej GTA$ i RP za misje sprzedaży towaru z motocyklowych wytwórni, zlecenia klubowe i dodatkowe zadania zarobkowe
  • Podwójne GTA$ za wszystkie walki o przetrwanie
  • Darmowe ubrania, akcesoria i nie tylko

Ponadto, gracze GTA Online, którzy powiążą swoje konta Rockstar Games Social Club i Prime Gaming, dostaną 125 000 GTA$ za grę w tym tygodniu.

Wszystkie dodatkowe GTA$ zostaną wpłacone na wasze konta w banku Maze w ciągu 72 godzin na początku następnego cotygodniowego wydarzenia. Aby uzyskać dostęp do przyszłych korzyści, koniecznie zarejestrujcie się w Prime Gaming.