Reklama
aplikuj.pl

Wyciek Diablo 4 prawie zignorowany przez GTA 6

diablo 4

Wiecie, co wyciekło? Tak, GTA 6. Ale to nie jedyna gra, z której rozgrywka krąży po sieci! Blizzard również zaliczył wyciek i dzięki temu możemy zobaczyć, jak prezentuje się niedokończone Diablo 4!

Wyciek Diablo 4

W sieci pojawiła się rozgrywka z Diablo 4. Tytuł jest aktualnie testowany przez deweloperów oraz ich rodziny. Produkcja trafiła zatem do masy osób, które podpisały umowy o nieudostępnianiu rozgrywki z gry, ale jak widać nie wszyscy się tym przejmują. Pod tym i tym linkiem znajdziecie nagrania wideo.

Czytaj też: Prodeus to boomer-shooter dla wszystkich?

Powyższe materiały wideo przedstawiają rozgrywkę z wczesnej wersji Diablo 4. Tytuł nie jest jeszcze skończony, co widać po wielu elementach architektury, które na ten moment istnieją w postaci prostych modeli. Nie cały interfejs jeszcze jest gotowy i widać, że Blizzardowi najbardziej zależy aktualnie na testach samej rozgrywki czy balansie gry.

Co oficjalnie u Diablo 4?

Blizzard w ostatnich wieściach na temat Diablo 4 dzielił się informacjami na temat sezonów produkcji. Tytuł zapewni długą kampanię fabularną dla osób chcących po prostu pokonać głównego złego, ale dla graczy oczekujących masy contentu w endgame’ie również przygotowywane są dodatkowe atrakcje.

Czytaj też: Uncharted na PC! W takiej jakości jeszcze nie graliście

Sezony Diablo IV wzorujemy na tych z Diablo III. Gdy rozpocznie się nowy sezon, wszystkie postacie z poprzedniego zostaną przeniesione do Wiecznej Krainy, gdzie wciąż możecie nimi grać, podnosić ich poziom i zbierać łupy. By zagrać w nowym sezonie, musicie stworzyć nową postać, by sprawdzić nowe sezonowe funkcje i zawartość, awansując na wyższe poziomy wraz z innymi graczami. Ten aspekt, w połączeniu z osiągnięciem maksymalnej liczby punktów mistrzostwa w Diablo IV sprawi, że to wasze wysiłki i umiejętności (zręcznościowe i strategiczne) określą, jak potężna jest wasza postać. Co więcej, dzięki temu gracze, którzy nie brali udziału w poprzednim sezonie, także będą mogli dołączyć do zabawy. Co oznacza, że w trybie sezonowym wszystkie możliwości rozwoju postaci wymagają aktywnej gry, nie będziecie mogli kupić sobie potęgi w Diablo IV.

Diablo 4 ma stale poszerzać wachlarz oferowanych funkcji po premierze. Wprowadzenie nowych sezonów, w połączeniu z wydarzeniami na żywo i powrotem postępów sezonowych, zapewnią grze różnorodność i podkreślą jej główny cel, którym jest umożliwienie graczom poznawania Sanktuarium tak, jak sami tego chcą.