Reklama

Przepiękny hołd fana dla Stana Lee

Przepiękny hołd fana dla Stana Lee

Marvel przyciągnął ostatnio uwagę fanów serią plakatów z Avengers Endgame. Przedstawiały one ukochanych bohaterów, nie tylko ocalałych, ale przede wszystkim poległych. Opatrując je tytułem „pomścić poległych daje nadzieję”, na ratunek przynajmniej części z nich. Jeden z fanów doszedł do wniosku, że brakuje wśród nich bardzo ważnego herosa, stworzył więc odpowiednią grafikę składając tym samym hołd Stanowi Lee.

Czytaj też: Czas trwania Endgame został ujawniony

Uśmierceni przez  Thanosa super bohaterowie zostali przedstawieni na czarno białych plakatach. Dzięki temu zabiegowi od razu wywołują w nas pewien rodzaj smutku, jest nam przykro, że tak wiele ukochanych postaci straciło życie. Jeden fan postanowił podnieść emocjonalny wydźwięk plakatów. Stworzył jeszcze jedną, dodatkową grafikę.

Zobaczcie ten przepiękny hołd fana dla Stana Lee.

Widzimy czarno-białe zdjęcia Lee opatrzone tym samym sloganem, co wszystkie poprzednie. Plakat opublikowano na portalu Reddit. Wielu z użytkowników uważa, że to najlepsza grafika ze wszystkich opublikowanych przez Marvela. Pojawiły się również zniesmaczone i wyraźnie przeciwne głosy, jednak większość jest zachwycona i wzruszona.

Inicjatywa fana jest bardzo fajna i pokazuje, że fani pamiętają, jak wielki wkład miał Stan Lee w powstanie MCU. Na szczęście wiadomo, że w Endgame zobaczymy jego, tradycyjne, cameo. Podobno nie będzie ono ostatnim.

Czytaj też: Międzynarodowy plakat z Avengers: Endgame ujawnia spoiler?

Źródło: cbr.com