Reklama

Rosja nadal nie zawodzi, konstruując kolejnego Cybertrucka

Tesla Cybertruck, autorski Cybertruck, Cybertruck z Rosji, rosyjski Cybertruck

Jestem pewny, że nie zgadniecie co kryło się pod „rosyjskim Cybertruckiem” i zapewne tym razem nie będziecie w stanie dobrze strzelić, ale spokojnie – to nie ten sam, a zupełnie nowy rosyjski Cybertruck.

Ekipa z kanału Garage54 na YouTube – oczywiście rosyjska – nie mogła nie wykorzystać popularności Cybertrucka, aby zaskarbić sobie kilka minut w świetle reflektorów. Szalony garaż dla dziwnych i niestandardowych kreacji ciągle pracuje nad własną wersją Cybertrucka, ale już na tym etapie wygląda to całkiem obiecująco.

Do projektu pomysłowi mechanicy wykorzystali starego UAZ’a w formie kompleksowej podstawy (głównie nadwozia). Tak naprawdę ten staroć posłużył ekipie, jako zabawka, która doczekała się nawet bliskiego spotkania z cementem (stąd jego początkowy stan). Jednak po oczyszczeniu i przygotowaniu całości, do gry mógł wejść autorski projekt.

Cybertruck, jak to Cybertruck – wygląda jak poskładany z prostych kawałów stali samochód i to właśnie wykorzystali Rosjanie. Pospawali wiele blach ze sobą, wprawili okna i postarali się o układ napędowy na wszystkie koła, ale niestety spalinowy.