Reklama
aplikuj.pl

Podejrzyjcie specjalnego Land Rovera Defender Works V8 Trophy w akcji

Land Rovera Defender Works V8 Trophy w akcji, Defender Works V8 Trophy w akcji, Defender Works V8 Trophy

Zwykle tego typu projekty kojarzymy z zaawansowanymi tuningami, ale ten Land Rover Defender Works V8 Trophy jest oficjalnym dziełem producenta, które teraz możemy podejrzeć w akcji.

Defender Works V8 Trophy w akcji

W rzeczywistości to wyjątkowe wydanie oryginalnego Defendera jest swojego rodzaju tradycją w myśl nowych modeli. Na całe szczęście jest to ta tradycja, którą Land Rover przestrzega, co potwierdza wydanie Defender Works V8 Trophy. To zostało zaprojektowane specjalnie do rywalizacji w specjalnym wydarzeniu wokół zamku Eastnor w 2021 roku, a w planach jest tylko 25 egzemplarzy.

Czytaj też: Odświeżony Land Rover Discovery 2021 zyskuje nowe silniki i nie tylko
Czytaj też: Nowy Land Rover Defender V8 ukrywa tylko tajemniczy silnik
Czytaj też: Podejście Jaguar Land Rover do silników diesla

Każdy Land Rover Defender Works V8 Trophy jest wykończony w unikalnym żółtym kolorze Eastnor, który przynosi na myśl kultowe amerykańskie autobusy, ale nie w całości, dzięki wykończeniu akcentów w lakierze Narvik Black. Uzupełnieniem estetyki zewnętrznej będą reflektory LED, zabytkowy przedni grill i wyjątkowa plakietka Land Rover Trophy.

Czytaj teżNowy Land Rover Defender, czyli hybryda i diesel w Europie
Czytaj też: Gotowi na trochę terenowej zabawy z Jeepem, Mercedesem i Land Roverem?
Czytaj też: Wydalibyście majątek na ten model Land Rover Defender 1990 od Arkonik?

Pod maską Land Rover Defender Works V8 Trophy siedzi 5-litrowy silnik V8 o mocy około 405 koni mechanicznych, który będzie połączony z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów ZF. Inne modyfikacje względem oryginalnego Defendera obejmują ulepszone zawieszenie, układ kierowniczy, hamulce i mnóstwo innych ulepszeń dostosowanych do użytku w terenie.