WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rozgrywka z Sniper Ghost Warrio Contracts udowadnia, że CI Games uczy się na błędach

Rozgrywka z Sniper Ghost Warrio Contracts udowadnia, że CI Games uczy się na błędach

Pojawiły się nagrania z rozgrywki z Sniper Ghost Warrior Contracts. Muszę przyznać, że gra wygląda jakby tym razem zmierzała w dobrą stronę.

Sniper Ghost Warrior to marka, która naprawdę się CI Games udała. Firma, która kilkanaście lat temu zajmowała się sprzedawaniem gier w tekturkach, a teraz walczy z wielkimi tego rynku. Niestety, raz idzie jej lepiej, a raz gorzej. Gdy ostatni raz po premierze Lords of the Fallen, CI Games było na fali, szybko została ona zlikwidowana przez słabe oceny Sniper Ghost Warrior 3.

Teraz jednak deweloperzy wracają i tworzą grę, która chyba od zawsze powinna tak wyglądać. Sniper Ghost Warrior Contracts bierze bowiem trzecią odsłonę serii i likwiduje z niej długą fabułę oraz otwarty świat. Zamiast tego mamy pojedyncze, duże lokacje, które można ukończyć na masę sposobów oraz silnik graficzny, który raczej nie będzie dławił się na konsolach.

W to wszystko wmieszano elementy wyprawowane przy grach z Hitmanem. Całość zapowiada się w takim razie jako produkt, który nie tylko ma większe szanse, aby spodobać się graczom, ale również będzie mógł ich z łatwością przy sobie zatrzymać, obiecując np. nowe zadania w aktualizacjach.

Jak prezentuje się Sniper Ghost Warrior Contracts w akcji, zobaczycie na poniższym nagraniu.