WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Samsung The Serif – telewizor jak z galerii sztuki

Samsung prezentuje kolejne urządzenie, które wyróżnia sie niespotykanym designem. Po projektorze The Premiere czas na The Serif.

Na polskim rynku debiutuje kolejny telewizor Samsung z kategorii Lifestyle. Główny cel producenta? Telewizor, który będzie wyglądał doskonale… gdziekolwiek go postawimy.

Odważne projekty Samsunga naprawdę mu wychodzą. Osoby zainteresowanie utrzymaniem danego stylu swojego lokum mogą dzięki propozycjom Samsunga zgrabnie połączyć przestrzeń z technologią. The Serif wygląda po prostu dobrze. Gdziekolwiek.

Czytaj też: Armia USA wkrótce otrzyma nowy pojazd. To nowoczesne cacko “do wszystkiego”

Nietypowy design telewizora umożliwia ustawienie czy powieszenie go w wielu miejscach, a i tak urządzenie nie zaburzy on przestrzeni. Do tego nie musimy się martwić o czarny ekran po wyłączeniu telewizora. Kiedy akurat nie oglądamy telewizji, na ekranie można wyświetlić dwa ekskluzywne wzory oraz różne opcje kolorystyczne.

Urządzenie ponadto współpracuje ze smartfonem, obsługując technologię NFC oraz funkcje, takie jak Dotknij i Wyświetl czy Multi View. Designerski telewizor The Serif zadebiutuje w trzech rozmiarach ekranu – 43, 49 i 55 cali. Telewizor QLED wyświetla obraz 4K z HDR.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News