WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Scenki przerywnikowe Far Cry 6 z nowym podejściem

Ubisoft wprowadza zmianę w serii. Scenki przerywnikowe będą inne.

Ubisoft przez wiele osób jest uważany za firmę, która co kilka lat wydaje identyczną grę, w której nic się nie zmienia pod względem mechanik. Różnice według tych graczy polegają głównie na wyglądzie świata.

Ale mało kto zauważa, że gry Ubisoftu zmieniają się na przestrzeni lat. Zmiany z odsłony na odsłonę występują, dzięki czemu, gdy nawet porównalibyśmy takiego Assassin’s Creed Syndicate z Assassin’s Creed 2 to będzie przepaść.

Czytaj też: Skull and Bones powstaje od początku, ale teraz brzmi fajnie

Teraz w przypadku Far Cry 6 wystąpi mała zmiana, która sama w sobie wydaje się nie być czymś dużym, ale jest jednak kolejną rzeczą, którą fani serii wskażą jako nowość. Ubisoft zdradził, że w ich nadchodzącym tytule zupełnie inaczej spojrzymy na scenki przerywnikowe.

Wszystko przez to, że dotychczas w serii Far Cry każde wydarzenie widzieliśmy z oczu bohatera. Widok pierwszoosobowy towarzyszy nam od dawna w tej marce. Far Cry 6 przynosi jednak zmianę – twórcy stawiają na kamerę trzecioosobową. Oznacza to, że podczas cutscenek zobaczymy naszą postać oraz to jak ona wygląda po naszych przebierankach. Mała zmiana, ale może dać powiew świeżości.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News