WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ścieżka dźwiękowa z Wiedźmina z fenomenalnymi wynikami sprzedaży

24 stycznia do sprzedaży trafiła w końcu ścieżka dźwiękowa z Wiedźmina i nie trzeba było długo czekać, by album stał się hitem wśród kupujących.

Wiedźmin jest już najchętniej oglądanym serialem Netflixa w historii platformy. Zawdzięcza to bardzo chwytliwemu utworowi, który znacznie przyczynił się do promocji serii. Gorsza daj Wiedźminowi lub oryginalnie Toss a Coin to Your Witcher to utwór, który raz przesłuchany zostanie w głowie na bardzo, bardzo długo. Piosenka w wykonaniu Jaskra znalazła się na płycie ze ścieżką dźwiękową z Wiedźmina.

Album z miejsca stał się hitem, a na Amazonie momentalnie wskoczył na drugie miejsce najlepiej sprzedających się płyt. Oprócz ballad Jaskra możemy posłuchać również utworów ilustracyjnych z odcinków. Album zawiera 55 pozycji, które łącznie trwają przeszło 3 godziny.

Na swoim Twitterze współkompozytorka ścieżki dźwiękowej, Sonya Belousova, zdradziła, że płyta znalazła się w TOP 10 najlepiej sprzedających się albumów w każdym kraju.

https://twitter.com/SonyaBelousova/status/1221220205235298304

A dla tych, którzy mają abonament w serwisie Spotify przypominamy, że tam również możecie przesłuchać ścieżkę dźwiękową z Wiedźmina.