Reklama
aplikuj.pl

Scoob! – animacja nie trafi do kin tylko na VOD. Kiedy premiera?

Scoob premiera, Scoob gdzie obejrzeć, Scoob fabuła,

To kolejna zmiana w harmonogramie Warner Bros. Studio po cyfrowym sukcesie Trolli 2 postanowiło wprowadzić swoją animację Scoob! bezpośrednio na platformy VOD.

Czytaj też: Warner Bros przekłada kolejne premiery – The Batman i inne produkcje opóźnione

Wygląda na to, że kultowi bohaterowie animacji o przygodach Scooby Doo jednak nie zadebiutują na wielkim ekranie. Warner Bros. zdecydował się nie przekładać majowej premiery tylko całkowicie ją odwołać kierując film Scoob! od razu do dystrybucji cyfrowej. Skłonił ich do tego sukces animacji Trolle 2 od Universala.

Studio postanowiło, że w serwisach VOD Scoob! zadebiutuje 15 maja i będzie dostępny zarówno do wypożyczenia jak i kupienia. Za dwudniowy dostęp zapłacimy 19,99$, zaś za kupno – 24,99$. Na początku film dostępny będzie tylko w wersji anglojęzycznej, ale możemy się spodziewać, że w okolicach wakacji produkcja wejdzie również na nasze serwisy już z polskim dubbingiem.  

Przypomnijmy, że film Scoob! ujawnia historie, których w serialu nigdy nie widzieliśmy. Zobaczymy pierwsze spotkanie Scooby’ego i Kudłatego, a także jak to się stało, że połączyli się z resztą ekipy. Po wielu latach i setkach rozwiązanych spraw brygada detektywów zmierzy się z najtrudniejszą tajemnicą w ich historii – spisek mający na celu uwolnienie ducha psa Cerberusa. Kiedy starają się powstrzymać dogokalipsę odkrywają, że Scooby ma dziedzictwo i przeznaczenie, o którym nikomu się nie śniło.

W oryginalnej wersji językowej głosu bohaterom użyczą: Fred – Zack Efron, Daphne – Amanda Seyfried, Kudłaty – Will Forte, Velma – Gina Rodriguez, Kapitan Grotman – Tracy Morgan.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News