Reklama

Screeny Bright Memory Infinite mówią jasno. Chińczycy robią śliczne gry z tragicznymi twarzami

screeny bright memory

Bright Memory Infinite zapowiada się na jedną z ładniejszych gier nadchodzącej generacji konsol. Nowe zrzuty ekranu to prawdziwa uczta dla oczu.

Bright Memory Infinite to chińska produkcja tworzona w większości przez jedną osobę. Tytuł pojawi się na PlayStation 5 oraz Xbox Series X i trzeba przyznać, że będzie to jedna z ładniej wyglądających gier.

Czytaj też: Wiedźmin 3 na Xbox Series X ładuje się tak szybko, że nie ma ekranu ładowania!
Czytaj też: Wyciek w Cryteku! Crysis Next, VR, Ryse 2 i inne
Czytaj też: PSVR nie skorzysta z mocy PS5. Co to Sony wymyśliło?

Chiny grami stać będą?

FYQD Studio zaprezentowało cztery nowe zrzuty ekranu z Bright Memory Infinite. Tytuł ma pojawić się na konsolach nowej generacji tj. PlayStation 5 i Xbox Series S oraz Xbox Series X w 2021 roku. Produkcja podobno przebiega bez zakłóceń.

https://twitter.com/FYQD_Studio/status/1323206922233765888

Całość wygląda cudownie, choć… znowu jak to ma miejsce w przypadku chińskich gier – jest problem z ludzkimi twarzami. Włosy bohaterki czy jej twarz nie wyglądają najlepiej i zdecydowanie odstają od reszty grafiki.

Czytaj też: Gry, które zasługują na nextgenowy upgrade, a nie update
Czytaj też: Assassin’s Creed Valhalla bez natywnego 4K na PS5. Ubisoft znowu komplikuje
Czytaj też: Ładowanie GTA 5 – 5 sekund. Spider-Man Miles Morales – 2 sekundy. Musicie to zobaczyć

A może zagracie już teraz?

Chętni na sprawdzenie Bright Memory przed premierą? Deweloper przygodę z grą zaczął od tego, że była to produkcja trwająca do godziny. Bright Memory (bez Infinite) jest dostępne już teraz na PC i iOS. I musicie wiedzieć, że tytuł nawet na smartfonie wygląda rewelacyjnie. Co prawda mój iPhone 7 prawie spłonął próbując już nawet włączyć grę, ale udało mi się ją przejść i to jest naprawdę porządny FPS!