Reklama
aplikuj.pl

Sennheiser postarał się z nową generacją swoich słuchawek

Momentum True Wireless 2, Sennheiser, MTW2, słuchawki Sennheisera

Sennheiser ogłosił właśnie drugą generację swojego modelu Momentum True Wireless, który zadebiutował w 2018 roku. Ich kolejna iteracja jest z kolei ogromnym skokiem.

Rzucając najpierw okiem na marketingową gadkę w wykonaniu Franka Froppe z Sennheiser:

Nowa generacja opiera się na swoim popularnym poprzedniku i zapewnia wyjątkowy dźwięk Sennheiser, jednocześnie przenosząc technologię Momentum True Wireless na wyższy poziom dzięki dodatkowej aktywnej eliminacji hałasu, zoptymalizowanej ergonomii i wyjątkowej żywotności baterii.

Czytaj też: Smart słuchawki będą najpopularniejszymi akcesoriami w najbliższych latach

Właśnie tak – w modelu Momentum True Wireless 2 zdecydowanie najważniejszym dodatkiem jest aktywna redukcja szumów, która ściśle współpracuje z pasywną izolacją słuchawek, aby jeszcze lepiej odcinać użytkownika od otoczenia.

To jednak nie będzie miało trudności, żeby się z nami porozumieć za sprawą funkcji, która pozwala użytkownikom dopuścić dźwięki z otoczenia do uszu bez wyciągania słuchawek z kanału słuchowego. Ta i inne funkcje są kontrolowane przez dotykanie zewnętrznej powierzchni obudowy słuchawek. O jej jakość dbają z kolei mikrofony wysokiej jakości.

Dźwięk jest przesyłany strumieniowo z urządzenia źródłowego przez łączność Bluetooth 5.1 z obsługą kodeków pokroju AAC i aptX. Każdy zestaw słuchawkowy jest wyposażony w 7-milimetrowy przetwornik dynamiczny, a wbudowany korektor współpracuje z aplikacją Smart Control firmy.

Czytaj też: Kruger&Matz prezentuje bezprzewodowe słuchawki

Jednak to nie koniec pozytywnych zmian w modelu Momentum True Wireless 2. Te oferują teraz siedmiogodzinny czas pracy na jednym ładowaniu, które wydłużają się do 28 godzin za sprawą dołączonego etui. Mowa więc o praktycznie dwukrotnym wydłużeniu żywotności słuchawek!

Sennheiser twierdzi, że nowe słuchawki powinny być również wygodniejsze w noszeniu, dzięki zmniejszonemu rozmiarowi. O ich stan dba również certyfikat IPX4, a cena tradycyjnie do najniższych nie należy. Momentum True Wireless 2 będą dostępne od kwietnia w cenie 299,95 dolarów.