Reklama

Nowi Mutanci – ile będzie trwał film? Długość może zaskoczyć

Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Nowi Mutanci, New Mutants, Nowi Mutanci zwiastun, Nowi Mutanci premiera, X-Men

Nowi Mutanci to ostatni film wchodzący w skład serii X-Men od Foxa. Pechowej produkcji znowu przesunięto premierę, choć tym razem przez pandemię. Na razie Disney nie wznawia kampanii promocyjnej, ale przynajmniej wiemy, ile czasu trwa film.

CZYTAJ TEŻ: Hugh Jackman na plakacie Bad Education. Kiedy premiera?

Koronawirus bardzo silnie uderzył w branżę filmową i serialową. Większość głośniejszych produkcji, które w najbliższym czasie miały trafić do kin ma opóźnione premiery, najczęściej na czas nieokreślony. Wstrzymuje się też prace na planach zdjęciowych, co dotyczy również seriali. Jednym z filmów, który ucierpiał z powodu koronawirusa są Nowi Mutanci. To dość pechowa produkcja, która do kin miała trafić dwa lata temu, jednak z powodu przeróżnych problemów premiera została zaplanowana na 3 kwietnia tego roku. I, niestety, znowu anulowano tę datę. Obecnie New Mutants ponownie znajduje są zawieszeniu i nie wiemy kiedy będziemy mogli w końcu zobaczyć ten film.

Kampania promocyjna znacznie zwolniła i nie ma się co dziwić. Disney nie wie, kiedy będzie mógł wypuścić do kin Nowych Mutantów, więc zmiany w zwiastunach czy plakatach muszą poczekać na jakieś konkrety. Tymczasem poznaliśmy w końcu oficjalną długość filmu. Wcześniejsze plotki wspominały o 99 minutach, jednak teraz już wiemy, że Nowi Mutanci będą trwali zaledwie 94 minuty. Oznacza to, że będą najkrótszym filmem o X-Menach jaki do tej pory powstał. Kategoria PG-13 pozostaje bez zmian.

Tymczasem zobaczcie kilka zapowiedzi New Mutants

https://youtu.be/SadS6MNi40w

I kilka zdjęć z filmu

CZYTAJ TEŻ: Wonder Woman kontra Cheetah – zestaw LEGO przedstawia finałowe starcie?

Przypomnijmy, że film opowie historię piątki młodych mutantów przetrzymywanych w zamkniętym ośrodku wbrew ich woli. W tajemniczym szpitalu odkrywają swoje umiejętności i za wszelką cenę pragną uciec z zamknięcia. Z tego co nam wiadomo Nowi Mutanci nie będą mieli związku z poprzednimi filmami o X-Menach.

W rolach głównych:  Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt, Alice Braga oraz Antonio Banderas.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News