Reklama

Glovo dostarczy zakupy z Biedronki

Po ogłoszeniu partnerstwa z Carrefourem Glovo ma prawdziwą bombę – firma dostarczy zakupy zrobione w sklepach Biedronka.

Biedronka w Glovo

Glovo dostarczy zakupy zrobione w Biedronkach w Łodzi, Krakowie, Kraowicach, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wrocaławiu oraz Warszawie. Opcja złożenia zamówienia pojawi się w aplikacji mobilnej Glovo.

Zobacz też: Glovo przywiezie zakupy z Carrefour

Do wyboru będzie prawie 1000 produktów. Co najważniejsze, będą one dostępne w takich samych cenach jak w sklepach stacjonarnych. Dotyczy to również tych samych promocji.

Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka powiedział:

Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach.

Zobacz też: Glovo dostarczy jedzenie z McDonald’s w 11 nowych miastach

Płatność i dostawa

Za zakupy można zapłacić kartą Visa, MasterCard i American Express, podpiętą do aplikacji Glovo. Koszt dostarczenia to 9,99 zł.

Nie ma określonej wagi zamówienia, ale nie powinna ona przekraczać fizycznych możliwości kuriera. Dlatego też powinniśmy być wyrozumiali i nie robić na raz zapasów na całe dwa tygodnie.

Zamówienia można składać w godzinach od 10 do 22:30.

Jak wygląda proces?

Po złożeniu zamówienia kurier udaje się do odpowiedniego sklepu w danym mieście. W tym czasie jego pracownicy kompletują zamówienie, co ma skrócić czas realizacji całego procesu. Następnie samo dostarczenie odbywa się w sposób całkowicie bezkontaktowy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News