WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Serialowa kontynuacja Milczenia owiec – obsadzono rolę Clarice

Stacja CBS wyprodukuje serialowy sequel Milczenia owiec o roboczej nazwie Clarice. Główną bohaterką będzie fikcyjna agentka FBI Clarice Starling. Sprawdźcie kto ją zagra.

Milczenie owiec doczeka się serialowej kontynuacji, w której jednak nie powinniśmy spodziewać się powrotu Hannibala. Główną bohaterką będzie agentka Starling, która powraca na służbę, by nadal ścigać seryjnych morderców i dbać o bezpieczeństwo Ameryki. Akcja serialu Clarice ma dziać się w 1993 roku, czyli po wydarzeniach z Milczenia owiec.

W roli głównej zobaczymy Rebeccę Breeds, która do tej pory grała w takich produkcjach jak The Originals i Słodkie kłamstewka. Będzie to jednak jej pierwsza główna rola w karierze. Przypomnijmy, że w agentka Starling pojawiła się zarówno w filmie Milczenie owiec jak i kontynuacji z 2001 roku o nazwie Hannibal. Wcieliły się w nią Jodie Foster i Julianne Moore. Obie role były bardzo charakterystyczne, zwłaszcza rola Foster zapada w pamięć. Miejmy nadzieję, że Rebecca Breads podoła zadaniu.

Na razie stacja CBS zamówiła pierwszy odcinek, dopiero po jego ocenie podejmie decyzję, czy zamówiony zostanie cały sezon. Producentami wykonawczymi zostali Alex Kurtzman i Jenny Lumet.