WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Serialowe premiery na weekend 4-6 września. Co obejrzeć?

Pierwszy weekend września obfituje w ciekawe propozycje serialowe. Zobaczcie, jakie tytuły wjadą na platformy, i których nie możecie przegapić!

The Boys – sezon 2

Jedną z najważniejszych wrześniowych premier jest 2. sezon serialu The Boys, który 4 września wjedzie na Amazon Prime Video. Akcja oparta jest na popularnych komiksach Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Fabuła skupia się na grupie samozwańczych obrońców sprawiedliwości, którzy nie mogą już znieść lekkomyślnego zachowania superbohaterów i postanawiają wziąć sprawy we własne ręce. Rozpoczyna się polowanie pełne przemocy i czarnego humoru.

Czytaj też: HBO GO wrzesień 2020 – kalendarz premier

Wychowane przez wilki – odcinki 1-3

Na HBO GO 4 września trafią trzy pierwsze odcinki serialu science-fiction Wychowane przez wilki od Ridleya Scotta. Dramat science fiction stworzony przez Aarona Guzikowskiego  opowiada o dwóch androidach, Matce i Ojcu ( Amanda Collin i  Abubakar Salim ), którzy wychowują ludzkie dzieci na tajemniczej nowej planecie i cały czas muszą liczyć się z komplikacjami związanymi napięciami w rozrastającej się kolonii. W serialu występują także Travis FimmelWinta McGrathNiamh AlgarMatias VarelaFelix JamiesonEthan HazzardJordan LoughranAasiya Shah i Ivy Wong.

Rozłąka

A to z kolei propozycja Netflixa na pierwszy weekend po wakacjach. 4 września na platformę trafi Rozłąka, serial stworzony przez Andrew Hinderakera. To nakręcony z rozmachem wzruszający dramat o nadziei, człowieczeństwie i poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe.  Amerykańska astronautka, Emma Green (Hilary Swank), dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża (Josh Charles) i nastoletnią córkę (Talitha Bateman), którzy akurat bardzo jej potrzebują. Podróż w kosmos staje się coraz bardziej wymagająca, a relacje między członkami załogi i ich rodzinami — coraz bardziej skomplikowane. „Away” to opowieść o tym, że czasami, aby sięgnąć gwiazd, trzeba zapomnieć o życiu. Producentami wykonawczymi serialu są showrunnerka Jessica Goldberg, Matt Reeves, Jason Katims, Edward Zwick, Hilary Swank, Adam Kassan, Andrew Hinderaker, Jeni Mulein i Michelle Lee.

Trzy dni Kondora – sezon 2

Na HBO GO 4 września trafi też 2. sezon serialu Trzy dni Kondora opowiadający o analityku CIA Joe Turnerze (Max Irons), który odkrywa, że cały jego zespół został zamordowany. Jako jedyny ocalały musi jak najszybciej uciekać, bo teraz on staje się celem. Pod ogromną presją zaczyna odkrywać kim naprawdę jest i czego może dokonać. Musi także odkryć, kto stoi za morderstwami, które są częścią spisku zagrażającego milionom.

Czytaj też: Netflix wrzesień 2020 – pełna lista nowości na platformie

A to inne serialowe premiery przygotowane na weekend 4-6 września:

HBO GO:

4 września
Ben 10 sezon 4, odcinki  1-20

5 września
Blindspot: Mapa zbrodni sezon 5
Pokój 104 sezon 4, odcinek 7

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News