Reklama
aplikuj.pl

Serwis VOD.PL usuwa konta użytkowników. Dlaczego?

vod.pl

Posiadacze kont w serwisie VOD.PL zaczęli dostawać maile z informacją o usunięciu ich kont. Na szczęście nie chodzi tu o koniec usługi, a jej gruntowną transformację.

VOD.PL przechodzi wielkie zmiany

Od 5 lipca użytkownicy VOD.PL stracą swoje konta w serwisie. Taka informacja zaczęła pojawiać się w wysyłanych przez platformę mailach. Nie bójcie się, nie jest to fałszywa wiadomość. Serwis po prostu się zmienia i stawia na nowy sposób autoryzacji kont. Dlatego właśnie dotychczasowe profile muszą zniknąć, a użytkownicy, chcący z VOD.PL nadal korzystać, muszą założyć nowe.

Czytaj też: Revolut z kilkoma nowościami. Co się pojawiło?

Konto trzeba będzie założyć serwisie O!konto. To usługa pokroju naszego konta Google, choć wiadomo – na mniejszą skalę. Świadczy ją Ringier Axel Springer Polska i zakładając w niej konto będziemy mogli za jego pomocą logować się tym samym loginem i hasłem na innych portalach będących własnością Ringier Axel Springer Media AG. Jeśli więc korzystacie z tych serwisów to jest to świetna opcja. Jeśli nie? Cóż, chcąc korzystać z VOD.PL i tak będziecie musieli założyć O!Konto.

Czytaj też: WhatsApp – obsługa na wielu urządzeniach i inne nowości

Tak jak już wspomnieliśmy, usunięcie kont nastąpi z dniem 5 lipca 2021 roku. Wtedy też ma pojawić się więcej szczegółów odnośnie usługi O!Konto. Zapewne więc można się spodziewać chwilowego odcięcia od serwisu VOD.