WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Sesja motion capture Tony Hawka, której nigdy nie wykorzystano

Ta sesja motion capture Tony Hawka nigdy nie została wykorzystana. Materiał został udostępniony przez słynnego deskorolkarza.

Tony Hawk’s Pro Skater to gra, która ma już 20 lat. Tony Hawk ma za to 51 lat. Czasem aż ciężko uwierzyć w to, ile lat minęło od danej produkcji oraz jakim cudem osoby, które były młodymi dorosłymi nagle mają “dziesiąt” lat.

Czytaj też: Czy film New Mutants będzie powiązany z serią X-Men?

Tonego Hawka wzięło na wspominki i udostępnił on na Twitterze materiał wideo, który przedstawia kulisy powstawania gry Tony Hawk’s Pro Skater. Okazuje się, że Neversoft przeprowadziło sesję motion capture, ale ostatecznie nic z niej nie wykorzystano, ponieważ zabrakło czasu na wprowadzenie animacji do gry.

…oto sesja motion capture z 1999. Ostatecznie nie skorzystaliśmy z żadnej z tych animacji, ponieważ nie było wystarczająco dużo czasu, aby wprowadzić je do finalnej wersji gry. Przynajmniej mogłem porobić kilka trudnych trików nosząc żenujący strój.

Która odsłona “Tony Hawka” podobała się Wam najbardziej? Osobiście najmilej wspominam durnowate Tony Hawk’s Underground 2: World Destruction Tour z ekipą Jackass.

Czytaj też: Jak powstał silnik Grand Theft Auto – autor publikuje kilka informacji

Źródło: kotaku.com