WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Shell od Tropicfell to plecak jak żaden inny. Potwierdza to jego sukces

Nigdy nie uwolnimy się od plecaków i bardzo dobrze, bo to nieodzowni towarzysze niejednej dłuugiej wyprawy, czy króciutkiej wycieczki. Wyjątkowy plecak Shell, to z kolei coś uniwersalnego i dla każdego.

Plecak Shell od Tropicfell

Podbijający obecnie Kickstartera uniwersalny i nowoczesny (jak twierdzi sama firma Tropicfeel) plecak turystyczny, to tak naprawdę cacko na każdą sytuację i na całe życie. Można go stosownie modernizować zależnie od zastosowania, powiększać, zmieniać, rozszerzać o wbudowane kieszenie i cieszyć się jego przemyślanym wnętrzem.

Plecak Shell jest ponadto lekki, wodoodporny, a z wyglądu minimalistyczny. Jego pojemność waha się od 22 do 40 litrów, dzięki czemu możemy wpakować w niego kilka zestawów ubrań.

Jego konstrukcja z kolei może przyjąć formę swojej własnej, podręcznej i przede wszystkim mobilnej garderoby, ale już za dodatkową cenę.

Czytaj też: VentaPak kończy ze zmorą dręczącą plecaki

Dostępny za 139 euro plecak od Tropicfeel zostanie rozesłany w marcu 2021 roku, pozwalając wszystkim klientom cieszyć się niezliczonymi możliwościami… pakowania.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News