WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Sieciowa kooperacja w Devil May Cry 5 znacznie rozbudowana dzięki fanom

Sieciowa kooperacja w Devil May Cry 5 nie należała do najlepiej rozwiniętych części gry. Zmienić to może jednak już każdy.

Devil May Cry 5. Przyznam, że gdy ten tytuł miał swoją premierę, to bardzo interesowała mnie gra sieciowa, o której na długo przed premierą chętnie rozmawiali twórcy. Gdy jednak gra była bliżej premiery – temat ucichł.

Ostatecznie okazało się, że Devil May Cry 5 rzeczywiście oferuje opcje gry sieciowej, ale polega to z grubsza na tym, że czasem gdzieś zobaczymy innego gracza, który steruje innym bohaterem. W żaden sposób nie podnosiło to jakoś bardzo jakości gry.

Fani gry, którzy zawiedli się na tym elemencie rozgrywki wzięli w końcu sprawy w swoje ręce i wydali moda o nazwie COOP Trainer for Devil May Cry 5. Ta modyfikacja dostępna pod tym linkiem dodaje do gry rzeczy, które znacznie poprawią nasze doznania z rozgrywki oraz z… grafiki.

Po zainstalowaniu wspomnianej modyfikacji gracze mogą uruchomić matchmaking, który pozwoli im wspólnie przechodzić więcej etapów gry. Dostępna jest nawet kooperacja w trybie Bloody Palace. Co ciekawe, mod umożliwia także poprawienie oprawy graficznej poprzez odblokowanie kilku dodatkowych efektów.

ŹRÓDŁO: wccftech