Reklama
aplikuj.pl

Skate 4 z najbardziej szczerym zwiastunem w historii gier wideo

skate 4

Skate 4 powstaje już od dłuższego czasu i deweloperzy mogliby mamić graczy materiałami wideo, które udawałyby gotową grę. Może jednak czas zmienić podejście i ukazać tytuł, takim jest jest naprawdę?

Skate 4 działa, ale do premiery jeszcze dalej droga

Bardzo podoba mi się zachowanie deweloperów Skate 4. Wręcz marzy mi się, aby takie zdrowe podejście pojawiło się u wszystkich. Dotychczas tylko mniejsi deweloperzy decydowali się w swoich devlogach, publikowanych zazwyczaj na Steam prezentować, jak aktualnie wygląda gra. Tutaj jednak ogromny deweloper z dobrze znanym wydawcą idą dalej i w oficjalnym zwiastunie produkcji pokazali, jak naprawdę wygląda gra, na którą czekają miliony. I wychodzi im to na dobre! Zobaczcie prawdziwy stan Skate 4!

Czytaj też: Wampiry z Redfall to nie błyszczące nastolatki

Świetne jest również jest to, że pod koniec widzimy poziom oprawy, do którego dążą twórcy. Jak widać – da się stworzyć nawet teraz zwiastun, który oszukałby graczy, że gra wygląda tak, a nie inaczej, ale… po co? Materiał wideo jest tylko i wyłączanie chwalony za szczerość wobec potencjalnych klientów i postawienie sprawy jasno – tworzymy Skate 4, gra wygląda obecnie tak, celujemy w to, jak widać cały czas pracujemy, ale jeszcze sporo jest do zrobienia.

Playtesty Skate 4

Deweloperzy wiedzą, że gracze od dawna czekają na ich produkcję i zapewne sami będą chcieli wykonać „kontrolę jakości”. EA i deweloperzy stojący za grą planują właśnie tego typu wydarzenie i chętni mogą już teraz rejestrować się do testów pod tym linkiem.

Czytaj też: Ogłoszono Stuntfest, czyli prawie to, co chcieli gracze Wreckfest

Na ten moment testy będą trwały tylko na komputerach PC poprzez aplikację Origin. W przyszłości dojdą jednak kolejne platformy, więc i pojawi się opcja zagrania na konsolach. Rejestrować do gry na konsolę można się już teraz. Twórcy jednak na każdym kroku podkreślają jednak, że Skate 4 jest w bardzo wczesnej fazie produkcji i trzeba mieć to na uwadze.