WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Składany elektryczny rower Fiido D11 już w sprzedaży z kodem promocyjnym

Fiddo ruszyło ze sprzedażą detaliczną swojego składanego ebike D11. Jeśli jesteście zainteresowani, popsuję Wam humor – ten rower elektryczny mógł być Wasz za niższą cenę, ponieważ najpierw trafił na Indiegogo.

Wygląda tym samym na to, że firma wyprodukowała pierwsze 3000 egzemplarzy, które obecnie przechodzą przez europejskie organy celne w drodze do pierwszych klientów, którzy zdecydowali się na przedsprzedaż. Fiido D11 ma niekonwencjonalną konstrukcję ramy sprowadzającą się do pojedynczej długiej kolumny.

Jak to zwykle z elektrycznymi składanymi rowerami bywa i tym razem producent musiał pogłówkować nad rozmieszczeniem wszystkich elementów i tak ważący zaledwie 12 kg model D11 posiada akumulator w sztycy, mechanizm składania w połowie ramy i silnik elektryczny w tylnej piaście.

Electrek

Fiido D11 ma dość standardowe specyfikacje, jak dla elektrycznego roweru z maksymalną prędkością 25 km/h i zasięgiem 40-50 km, którego gwarantuje 418 Wh akumulator. To jednak tylko i aż model do miejskich wojaży, więc nie powinno być tak źle.

Czytaj też: Zwiększcie swoje bezpieczeństwo na rowerze światłem SureLight

Obecnie ten ebike można kupić za 1299, a nie 799 dolarów, jak to było w kampanii na Indiegogo, ale… ALE, możecie wykorzystać kod D11BIKE, aby cena spadła o 300 dolców. To pewnie ostatnia szansa, żeby zgarnąć go w tak niskiej cenie (via Electrek).

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News