Reklama
aplikuj.pl

W World of Tanks wystartowało wydarzenie Ostatni Waffenträger

W World of Tanks wystartowało wydarzenie Ostatni Waffenträger

W grze World of Tanks wystartowało wydarzenie Ostatni Waffenträger. Gracze mogą więc doświadczyć rozgrywki w całkowicie nowym, asymetrycznym trybie gry.

Wydarzenie Ostatni Waffenträger

W ramach wydarzenia możecie przejść dynamiczną, 6 minutową rozgrywkę, gdzie 7 graczy w zmodernizowanych T-55 staje naprzeciwko czołgu Waffenträger Auf E 110.

Czytaj też: Specyfikacja nowych kart graficznych Radeon RX 6000 wydana przez sklep

W pojedynkę nikt nie da mu rady, ale razem może się udać pokonać przeciwnika. Rozgrywka toczy się na 3 mapach (Fisherman’s Bay, Studzianki and Redshire) i gracze mogą otrzymać cenne nagrody – style 2D, emblematy, naklejki, konto premium czy klucze umożliwiające pokierowanie samemu Waffenträgerem Auf E 110.

Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks, mówi:

Wielu czołgistów na pewno pamięta, że kiedyś Waffenträger występował grze, ale był zbyt potężny i musieliśmy go usunąć. Ale zauważyliśmy, że gracze są przywiązani do tego mechanicznego Behemota i prosili, aby go przywrócić w jakiejś formie do gry. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć specjalny tryb. Szykujcie się na niesamowite pojedynki, niesamowite nagrody – Waffenträger wrócił i szuka zemsty!

Podczas wydarzenia będziecie mogli też natknąć się na czołg Waffenträger Auf E 220. Maszyna będzie kierowana przez twórców gry lub zaproszonych gości.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News