Reklama
aplikuj.pl

Sklep Blizzard Gear Store powrócił i oferuje bardzo drogą figurkę

blizzard gear store

Blizzard zaktualizował swój sklep z gadżetami z gier dewelopera. Co przygotowano w Blizzard Gear Store? Uwagę zwraca bardzo droga figurka Lilit.

Nowa odsłona Blizzard Gear Store

Blizzard przedstawił odświeżony oficjalny sklep Blizzard Gear Store. Deweloperzy zachęcają do sprawdzania witryny gear.blizzard.com, gdzie dostępne są ekskluzywne gadżety z gier. Twórcy chwalą się tym, iż ściśle współpracowali z nowym partnerem, firmą Legends, aby stworzyć nowe i ulepszone miejsce w sieci, gdzie gracze będą mogli znaleźć oryginalne produkty najwyższej jakości.

Czytaj też: Zmiany w Cyberpunk 2077 przetestowane na wideo

Aby uczcić ponowne otwarcie sklepu, przygotowano:

Blizzard zapowiada, że wkrótce pojawią się kolejne nowe produkty.

W Blizzard Gear Store może przydać się Battle.net

Blizzard zachęca do opcjonalnego logowania za pomocą Battle.net, co zapewni lepszą integrację z ekosystemem produktów Blizzarda i Activision oraz sprawi, że nie przegapicie żadnej promocji. Będziecie również mieli możliwość utworzenia nowego konta lub robienia zakupów bez logowania. Sklep zapewnia też obsługę klienta na terenie całego świata oraz udostępnia opinie graczy, aby zapewnić wszystkim jak najlepsze wrażenia z zakupów.

Czytaj też: 2023 rokiem RPG? Kiedy zadebiutuje Avowed i Baldur’s Gate 3?

Na najbliższy rok przygotowywane są niejedne atrakcje, a w tym częstsze premiery nowych produktów i większe dostawy towarów, dzięki czemu wszyscy chętni zaopatrzą się w wymarzone fanty ze swoich ulubionych gier. Cóż, brakuje tylko premier nowych gier od Blizzarda!