Reklama
aplikuj.pl

Słuchanie filmów i seriali na Netfliksie? Platforma wprowadza nową funkcję

Netflix marzec 2020, Dom z papieru sezon 4, After Life sezon 2, Mandy, Faceci w czerni, Tyler Ryke: Ocalenie, Bagienna cisza, Netflix, Netflix seriale, Netflix filmy, Netflix premiery 2020

Najnowsza funkcja, która może wkrótce trafić na Netfliksa na Androidzie wydaje się nieco dziwna. Platforma chce wprowadzić możliwość słuchania filmów i seriali niczym podcastów. bez wyświetlania obrazów.

Filmy i seriale na Netfliksie do słuchania

Redakcja XDA-Developers w kodzie aplikacji Netflix na Androidzie odnalazła zadziwiającą funkcję. Chodzi o możliwość słuchania filmów i seriali bez oglądania obrazu. Brzmi to dość dziwnie, prawda? Jednak może się to okazać bardzo przydatne, zwłaszcza dla osób niewidomych, bo samo odtwarzanie dźwięków pozwoli na zmniejszenie zużycia transferu internetowego i samej baterii smartfona. Oczywiście, słuchanie filmów i seriali może przypaść także do gustu innym użytkownikom. Choć osobiście nie wyobrażam sobie takiego „oglądania”, w końcu często są sceny, w których nikt nic nie mówi, a na ekranie sporo się dzieje.

Czytaj też: iPhone 12 przeszedł ekstremalny test wodoszczelności
Czytaj też: Microsoft Teams zapewni spokój podczas konferencji dzięki wyciszeniu dźwięków z tła
Czytaj też: Inteligentne głośniki – zbędny gadżet? Dane mówią co innego

Opcja z pewnością najpierw zadebiutuje na Androidzie, jednak jeszcze nie wiadomo kiedy. Trzeba przyznać, że Netflix wciąż rozwija swoje aplikacje i robi to w dość niecodzienny sposób. Funkcja jest ciekawa i z pewnością ja wypróbuję, by przekonać się, czy w ten sposób w ogóle będzie można połapać się w tym, co w filmie lub serialu się dzieje.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News