Reklama
aplikuj.pl

Słuchawki Huawei FreeBuds 3i debiutują na polskim rynku

Na polskim rynku debiutują kolejne bezprzewodowe słuchawki Huaweia – douszny model FreeBuds 3i z aktywną redukcją hałasu. Na pierwszych kupujących czeka prezent.

Huawei FreeBuds 3i – małe i z aktywną redukcją hałasu

Słuchawki FreeBuds 3i to douszna konstrukcja, w której pomimo niewielkich wymiarów udało się zastosować mechanizm redukcji hałasu. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu podwójnego mikrofonu odpowiedzialnego za działanie ANC, która jest w stanie zredukować dźwięki otoczenia do 32 decybeli. Z kolei za odpowiednio wysoką jakość dźwięku odpowiadają dynamiczne przetworniki o średnicy 10mm.

Obudowa słuchawek jest wodoszczelna, zgodnie z normą IPX4, a w bocznej części znajdują się pola dotykowe. Za ich pomocą można m.in. sterować odtwarzaczem muzyki.

Na pojedynczym ładowaniu słuchawki mają działać do 3,5 godzin (2,5 w przypadku rozmów), a korzystając z ładowania za pomocą pokrowca z powerbankiem czas ten wydłuża się do ok 14,5 godziny. Euti waży skromne 51 gramów i można je ładować za pośrednictwem portu USB-C.

Promocja na start

Osoby, które kupią słuchawki w przedsprzedaży w dniach 1-14 czerwca otrzymają darmowy dostęp do serwisu Audioteka przez 60 dni. Regularna sprzedaż rusza 15 czerwca. Słuchawki zostały wycenione na 449 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News