Reklama
aplikuj.pl

Tanie słuchawki Realme Buds Q2 zadebiutowały

słuchawki Realme Buds Q2, premiera Realme Buds Q2, Realme Buds Q2

Realme Buds Q2 to najnowsze słuchawki TWS marki, które są następcą równie budżetowych Buds Q wydanych w zeszłym roku. Czym więc ta nowość zaskoczy nas od swojego poprzednika?

Realme Buds Q2 – specyfikacja

Słuchawki Realme Buds Q2 rozbrzmiewają 10-milimetrową membraną o charakterze ze wzmocnionym bassem, który ma sprawić, że jakość dźwięku będzie jeszcze lepsza. Samo to podrasowanie brzmienia producenta określa mianem Bass Boost+. Ponadto Realme postarało się w kwestii ich lekkości, ponieważ ważą one zaledwie 4,1 grama.

Czytaj też: Test Oppo Enco X. Miodne połączenie ze szczyptą dziegciu

Realme Buds Q2 mogą pochwalić się odpornością na kurz i wodę klasy IPX4, ale także szybkim ładowaniem i żywotnością na jednym ładowaniu, która została wydłużona. Tak więc same słuchawki ładują się w pełni około 100 minut, podczas gdy naładowanie etui zabiera około 150 minut.

Jeśli chodzi o ich szybkość ładowania, Realme twierdzi, że przy 10-minutowym ładowaniu zapewnią nam 120 minut odtwarzania. Małym rozczarowaniem natomiast jest etui ładujące, które zamiast nowoczesnego USB-C, ma starzejący się port micro-USB.

Czytaj też: Premiera Oppo A53s 5G. Cena kusi, ale czy tylko ona?

Słuchawki po stronie łączności wykorzystują Bluetooth w wersji 5.0, które zapewnia zasięg ponad 10 metrów, a funkcja redukcji szumów mikrofonów ma podbijać jakość naszego głosu podczas połączeń telefonicznych.

W kwestii wyglądu nowe Buds Q2 nie różnią się zbytnio do swojego poprzednika, jako że same słuchawki, jak również ich etui wygląda bardzo podobnie. Różnicą jest lepsza jakość panelu dotykowego, który znajduje się na ich zewnętrznej stronie, pozwalając nam lepiej zarządzać nimi poprzez lekkie dotknięcia.

Czytaj też: Oficjalna specyfikacja Oppo K9 5G ujawniona przed premierą

Buds Q2 występują w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i niebieskim, a ich dostępność obejmuje jak razie Pakistan, gdzie kosztują około 147 złotych. Oczekuje się, że słuchawki będą dostępne również w innych regionach.