Słuchawki z redukcją hałasu od KEF mają stanowić alternatywę dla produktów Apple

audio

Weteran brytyjskiej branży audio, firma KEF, postanowił nawiązać walkę z czołowymi producentami słuchawek. Ma się tak stać dzięki słuchawkom Mu3.

Mu3, stworzone we współpracy z wielokrotnie nagradzanym projektantem Rossem Lovegrove, wykorzystują technologię do aktywnej redukcji szumów. Dzięki niej użytkownik może skupić się na tym czego słucha, bez obaw o dźwięki dochodzące z zewnątrz.

Czytaj też: Bezprzewodowe słuchawki Cleer Audio Enduro ANC
Czytaj też: „Studyjna jakość” dźwięku w aplikacji Netflix na Androidzie
Czytaj też: Jabra Elite 85T – firma koloruje słuchawki

Podobnie jak w przypadku wielu innych dostępnych obecnie na rynku słuchawek dousznych z tą technologią, również produkt od KEF umożliwia wyłączenie redukcji szumów. Jest to przydatne np. w czasie przechodzenia przez ulicę lub podczas rozmów z innymi osobami.

Mu3 to słuchawki z redukcją hałasu mające stanowić alternatywę dla AirPodsów

Dzięki doświadczeniu KEF w zakresie produkcji głośników, Mu3 mają zapewniać czysty, pozbawiony zakłóceń dźwięk. Pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 20 kHz, czułość 104 dB, natomiast impedancja 16 omów. Akumulator o pojemności 50 mAh zapewnia do dziewięciu godzin użytkowania na jednym ładowaniu. Dzięki ładującemu etui można jednak uzyskać kolejne 15 godzin – 5 minut “w pudełku” zapewni godzinę słuchania.

Czytaj też: Problem AirPods Max! Słuchawki za 2800 zł rozładowują się przez noc
Czytaj też: Teufel pokazuje jak zadbać o dźwięk w grach
Czytaj też: Słuchawki M-200 od V-Moda. Zapomnij o świecie i przewodzie ze stylem

Słuchawki z aktywną redukcją szumów Mu3 są dostępne w przedsprzedaży w cenie 229,99 dolarów. Daje to w przeliczeniu ponad 800 złotych, co powoduje, że zakup produktu od KEF wiąże się z porównywalnym wydatkiem co w przypadku AirPods Pro od Apple czy WF-1000XM3 firmy Sony.