Reklama
aplikuj.pl

SPC Gear ujawniło nowy mikrofon SM950 ONYX White idealny dla fanów bieli

mikrofon SM950 ONYX White, SM950 ONYX White, SPC Gear SM950 ONYX White

Doskonale pamiętam pozytywny wynik test mikrofonu SM900 od SPC Gear, więc wierzę, że ta gamingowa marka SilentiumPC w nowej iteracji również nie dała ciała. Oto więc on – zupełnie biały SM950 ONYX White.

Mikrofon SM950 ONYX White wpisuje się w nisze i bardzo dobrze

Na ten moment rynek peryferiów komputerowych jest ciągle przesycony modelami utrzymanymi w ciemnej kolorystyce na czele z połączeniem czerni i czerwieni. Dlatego każdy tego typu model utrzymany w zupełnej bieli, staje się z miejsca białym krukiem i w przenośni i dosłownie. Oczywiście SM950 ONYX White, to po prostu nowa wersja SM950, tyle że biała, bo inspirowana rzadkim minerałem w postaci białego onyksu, którego wysoką wytrzymałość przelano ponoć na sam mikrofon.

Czytaj też: Test bezprzewodowej klawiatury Logitech K780 idealnej dla tableciarzy

Trzeba jednak przyznać, że SPC Gear postarało się z tym białym wykończeniem i zamiast iść na łatwiznę, postarało się o takie wykończenie każdego, nawet najdrobniejszego elementu, łącząc wszystko z szarością tam, gdzie było na to miejsce (popfiltr, metalowy wysięgnik, złącza, osłona w formie wstawki, gumki koszyczka antywstrząsowego). Podobnie potraktowano również dołączony do zestawu statyw przykręcany do blatu z wewnętrznym prowadzeniem przewodu USB.

Czytaj też: Najciekawsze newsy tygodnia – hardware [17.05.2021]

SM950 ONYX White jest modelem przeznaczonym z myślą o domorosłych twórcach materiałów skupionych na audio, jak również zwyczajnych graczach, pożądających wysokiej jakości mikrofonu. Stąd tradycyjne wsparcie kardioidalnej charakterystyki kierunkowej i zestrojenie membran pod kątem ciepłego, radiowego wręcz brzmienia głosu. Ma do zaoferowania nagrywanie w zakresie od 18 do 21000 Hz, czułość rzędu 135 dB i częstotliwości próbkowania 16 bitów przy 48 kHz.

Czytaj też: Zanurzcie się w muzyce z Cell Alpha od byłego projektanta Apple

Wszystko dopełnia przycisk wyciszania mikrofonu na jego górze, diody sygnalizujące stan mikrofonu (niebieski i czerwony kolor) i prosty proces konfiguracji, dzięki podejściu Plug & Play z użyciem USB. Wszystko to za 399 złotych, bo tak się składa, że mikrofon SM950 ONYX White ejst już do kupienia.