WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Spotify w końcu umożliwi logowanie za pomocą konta Google

Spotify w końcu umożliwi logowanie za pomocą konta Google

Najpopularniejszy na świecie serwis streamingowy Spotify umożliwił dzisiaj swoim użytkownikom logowanie za pomocą konta Google. Nie jest to może zbyt innowacyjna funkcja, ale z pewnością przyda się wielu osobom.

Zaloguj się na Spotify za pomocą konta Google

Spotify dodało możliwość logowania się do serwisu za pomocą konta Google. Do tej pory można było zrobić to za pomocą konta Apple i Facebook. jednak nie wszyscy posiadają konta w tych serwisach, więc nowość Spotify będzie dla wielu sporym udogodnieniem. Oczywiście, nie jest to funkcja spektakularna, ale z pewnością przydatna. Logowanie za pomocą konta Google dostępne jest już zarówno w aplikacjach na Androidzie jak i w wersji przeglądarkowej serwisu.

Czytaj też: iPhone 12 przeszedł ekstremalny test wodoszczelności
Czytaj też: Microsoft Teams zapewni spokój podczas konferencji dzięki wyciszeniu dźwięków z tła
Czytaj też: Inteligentne głośniki – zbędny gadżet? Dane mówią co innego

Na blogu Spotify pojawił się wpis odnośnie nowości. Możemy tam przeczytać, że jeśli adres e-mail, na który rejestrowaliśmy konto na Spotify jest identyczny z tym używanym na koncie Google zostaniemy poproszeni o zalogowanie się się przy użyciu adresu mailowego i hasła. Jeśli jednak e-mail jest inny to po kliknięciu „Kontynuuj z Google” stworzymy nowe konto na Spotify.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext.pl? Obserwuj nas w Google News