Reklama
aplikuj.pl

Zobaczcie zdjęcia z serialu The Mandalorian

Zobaczcie zdjęcia z serialu The Mandalorian

Podczas Star Wars Celebration w Chicago pokazano teaser i fragment najnowszego serialu ze świata Gwiezdnych Wojen. Na razie materiały te nie zostały oficjalnie opublikowane w Internecie, ale dostaliśmy zdjęcia z serialu The Mandalorian i kilka szczegółów na temat fabuły.

The Mandalorian opowie historię bezimiennego Mandalorianina. Podczas imprezy wcielający się w niego Pedro Pascal zaznaczył, że nie będzie to jednoznacznie dobra postać. Choć główny bohater jest łowcą nagród, to jednocześnie należy do starożytnej grupy wojowników.

To łowca nagród i strzelec. Tajemniczy samotny strzelec o wątpliwym charakterze moralnym – powiedział Pascal o swojej postaci.

Zobaczcie zdjęcia z serialu The Mandalorian

Czytaj też: Już jest! Zwiastun i tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Akcja serialu ma dziać się około pięć lat po zakończeniu Powrotu Jedi. Twórcy zaznaczają, że miejsce akcji jest odległe od znanych nam już części galaktyki. Wygląda więc na to, że nie ma co liczyć na spotkanie bohaterów z sagi.

Zobaczcie zdjęcia z serialu The Mandalorian

Oprócz Pascala w serialu zagrają: Gina Carano, Carl Weathers, Nick Nolte, Giancarlo Esposito, Emilly Swallow, Werner Herzog i Taika Waititi. Niektórych z nich możemy zobaczyć na opublikowanych w sieci zdjęciach z serialu.

Na razie o postaciach wiemy niewiele. Gina Cerano wciela się Carę Dune, byłą członkinię rebelianckiej grupy uderzeniowej wplątaną w działalność bohatera granego przez Pascala.

Jestem trochę samotnikiem. Mam problemy z ponowną integracją ze społeczeństwem. – Cerano w kilku słowach określiła jaka jest jej postać.

Zobaczcie zdjęcia z serialu The Mandalorian

Carl Weathers jako Grief Carga będzie przywódcą gildii łowców nagród. Aktor również rzucił trochę światła na granego przez siebie bohatera:

Jest szefem tej gildii łowców nagród. Szuka kogoś, kto doręczy produkt klientowi. Jest on bardzo, bardzo cenny. Znajduje łowce Mandalorianina… wynajmuje tego faceta a on robi to, co musi zostać zrobione.

Zobaczcie zdjęcia z serialu The Mandalorian

Wspomnieliśmy, że podczas Star Wars Celebration pokazano zarówno fragment jednego z odcinków, jak i teaser serialu. Choć oficjalnie nie opublikowano ich w sieci, to i tak podczas imprezy znalazł się ktoś, kto je nagrał.

Choć oba materiały są w słabej jakości, to i tak pozwalają nam rzucić okiem na serial.

https://youtu.be/kOqyaFTR1cA

https://youtu.be/l0dhPm3vbyE

Fani na pewno zauważą wiele nawiązań do oryginalnej trylogii. Sam klimat wydaje się bliższy temu, co znamy właśnie z tych najstarszych filmów gwiezdno-wojennych. Miejmy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli obejrzeć te materiały w dobrej jakości, bo niestety teraz ciężko wyłapać wszystko, co twórcy tam umieścili.

Zobaczcie zdjęcia z serialu The Mandalorian

Premiera The Mandalorian zaplanowana jest na 12 listopada, oczywiście już na platformie Disney+

Czytaj też: Potwierdzono serial o Cassianie Andorze dla Disney+

Źródło: comicbookmovie.com