WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Sprzedaż Remnant: From the Ashes, o którym nikt nie słyszał przekroczyła milion sztuk

Sprzedaż Remnant: From the Ashes, o którym nikt nie słyszał przekroczyła milion sztuk

Sprzedaż Remnant: From the Ashes zaskoczyła. Nie spodziewałem się, że tytuł tak mało promowany zdoła odnieść duży sukces.

Poznaliśmy dane sprzedażowe niepozornego Remnant: From the Ashes. Okazuje się, że tytuł, którego premiera zdawała się nikogo nie ruszać, jest tak naprawdę hitem. Jestem przekonany, że niektórzy z Was dopiero teraz dowiadują się w ogóle o istnieniu tej produkcji.

Wydawca Remnant: From the Ashes oraz twórcy z Gunfire Games nie mogą się nacieszyć ze swojego sukcesu. Najnowsze dzieło deweloperów z Gunfire przekroczyło bowiem w sprzedaży milion sztuk. Swoim hitem pochwalili się za pomocą informacji do mediów, w której czytamy:

Wielkie podziękowania dla wszystkich naszych fanów, którzy pomogli Remnant: From the Ashes osiągnąć ten ważny kamień milowy. Gunfire Games zrobiło naprawdę wyjątkową grę i fantastyczne widzieć jak jest ona odbierana przez graczy. Zespół ma już niesamowite plany na rozwój gry, aby była ona „świeża” i stawiająca nowe wyzwania.

Gunfire Games nie zamierza spoczywać na laurach i już zapowiada rozwój gry na rok 2020. Oprócz tego, dziś powinna pojawić się nowa aktualizacja, która doda tryb hardcore.

Zwróćcie uwagę na ciekawe zjawisko. Remnant: From the Ashes to w pewnym sensie tytuł podobny do World War Z. Niepozorna produkcja, która jest po prostu dopracowana, ale jednocześnie też nieskomplikowana. Zdaje się, że taka formuła wyjątkowo przyciąga graczy w tych latach, a stały rozwój na wzór dużych gier-usług naprawdę dobrze im służy.

ŹRÓDŁO: wccftech