Reklama
aplikuj.pl

Nawet stacjonarny rower nowego prezydenta USA doczekał się afery

stacjonarny rower nowego prezydenta USA, stacjonarny rower USA, Peleton Bidena

Joseph R. Biden Jr. pomimo 78 lat ceni sobie ruch i pozostaje aktywny fizycznie, ale po zamieszkaniu w Białym Domu jego nawyki mogą nieco się zmienić. Niektórym nie podoba się bowiem stacjonarny rower nowego prezydenta USA.

Stacjonarny rower nowego prezydenta USA

Dla każdego z nas cyberbezpieczeństwo pozostaje ważną kwestią, ale kiedy jest się prezydentem USA w Białym Domu, te sprawy nabierają zupełnie nowego wymiaru. Joseph Biden przekonał się o tym na własnej skórze, jako że jego stacjonarny rower, którego chce zabrać do swojego nowego domu, zbudził wiele kontrowersji.

Czytaj też: Kolejne blokady dla Huawei. Donald Trump odchodzi „z klasą”
Czytaj też: Kiedy ludzie polecą na Księżyc?
Czytaj też: USA bada małe nuklearne reaktory dla wojska

Tym stacjonarnym rowerem nie jest jakiś tam model, a cacko firmy Peloton, łączące w sobie zarówno możliwości stacjonarnych treningów, jak i czegoś w rodzaju mediów społecznościowych dla jego użytkowników. Ich głównym elementem jest wielki tablet na kierownicy, który umożliwia uczestniczenie w transmisjach na żywo.

Każdy użytkownik rowerów Peleton posiada swoją nazwę w rankingu i unikalny identyfikator, a co najgorsze, modele te posiadają wbudowane kamery i mikrofony, które pozwalają użytkownikom widzieć i słyszeć się nawzajem, jeśli zechcą.

Czytaj też: Trump na Snapchat? Już nie. Tam też zareagowano
Czytaj też: Twitter całkowicie zablokował Donalda Trumpa
Czytaj też:
Ultralekki elektryczny rower Crow poprosi wkrótce o pieniądze

Jest jednak szansa, że stacjonarny rower nowego prezydenta USA zadomowi się w sali treningowej Białego Domu po stosownych modyfikacjach i dbałości m.in. o regularną zmianę unikalnego ID Bidena.