Reklama
aplikuj.pl

Ultralekki elektryczny rower Crow poprosi wkrótce o pieniądze

Ultralekki elektryczny rower Crow, Ultralekki elektryczny rower, Crow,

Firma Crow Bicycles zapowiedziała wejście na Indiegogo ze swoim najnowszym dwukołowcem już w lutym tego roku. Kampania spróbuje sfinansować ultralekki elektryczny rower Crow.

Ultralekki elektryczny rower Crow

Dziś mamy tylko dostęp do kilku grafik/zdjęć nadchodzącego ultralekkiego roweru elektrycznego od Crow Bicycles. Mowa o modelu typu Gravel, czyli dwukołowcu przeznaczonym na dłuższe wypady na drogi żwirowe, czy szlaki. Jeśli nadal trudno Wam pojąć jego przeznaczenie, może więcej rozjaśni Wam nadużycie, że tego typu rowery są tym na nieutwardzonych drogach, czym kolarki na asfalcie.

Czytaj też: Elektryczny rower Ride1Up Prodigy zachwyca wyceną
Czytaj też: Dwa elektryczne rowery Nox w zestawie taniej, ale z haczykiem
Czytaj też: Stacjonarny rower Bowflex VeloCore, to coś, czego szukacie

Na pierwszych fotkach ultralekki elektryczny rower Crow pokazuje kilka swoich cech, wśród których znajduje się m.in. całkowicie wyjmowany elektryczny system napędowy Fazua Evation, dzięki czemu „ebike” szybko może stać się zwyczajnym „bike”.

Zwiastun ujawnia widelec z włókna węglowego, które możliwe, że buduje też całą ramę. Na pokładzie tego roweru widzimy też mocowanie bagażnika i błotników, co wskazuje na bardziej przygodowy sznyt „na zawołanie”, czy opony Ritchey Megabite, które obecnie są dostępne tylko w wersji 700c x 38c.

Czytaj też: Elektryczny rower LeMond Prolog waży zadziwiająco mało
Czytaj też: HAVN jako idealne miejsce parkowania dla elektrycznych rowerów
Czytaj też: Rower elektryczny na 4 kołach? CityQ ma zapewnić wysoką stabilność

Tradycyjnie chętni na ultralekki elektryczny rower Crow mogą liczyć na wyjątkowe cacko przygotowane przez ekspertów, topową jakość, czy obecność systemu pokładowego z ekranem na kierownicy. Ceny pozostają nieznane, ale wiemy, że zamówienia w przedsprzedaży zetną je o 30%.