Reklama
aplikuj.pl

Stadia z własną imprezą. Co na Stadia Connect?

google stadia, stadia connect, gry stadia

Google dalej rozwija swoją Stadię. Wkrótce poznamy dalsze plany rozwoju produktu.

Google Stadia dalej nie jest dostępne w Polsce. Jak za to wygląda sytuacja na innych rynkach? Cóż, gracze dalej narzekają na powolny rozwój. Jest coraz lepiej, ale to dalej nie poziom, którego można było oczekiwać.

Jednak takie bajery jak podgląd rozgrywki innego gracza w The Divison 2 robią wrażenie i przyznam – ekscytują mnie jeśli chodzi o możliwości chmury. Do tego musimy pamiętać, że oficjalną informacją jest pojawienie się Cyberpunk 2077 na Stadii. Być może wkrótce otrzymamy jakiś materiał prosto z tej wersji gry?

Czytaj też: Horizon Zero Dawn trylogią. Co wiemy o następnych grach?

Zdaje się, że jest na to szansa, ponieważ Google zapowiedziało start imprezy Stadia Connect. Odbędzie się ona 28 kwietnia. Czego się na niej spodziewać? Oficjalnie wiadomo jedynie, że Google zamierza pokazać nowe gry zmierzające do ich chmury.

Ciekawa jest sprawa ekskluzywnego tytułu, który powstaje na Google Stadię od Splash Damage. Jest to ekipa odpowiedzialna za przygotowanie Gears Tactics. Teraz, gdy prace nad X-COMowym tytułem dobiegają końca – ekipa może skupić się na tytule ekskluzywnym na Stadię. Może czegoś się o nim dowiemy?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News