WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Stalowy Świt w Fallout 76. Bractwo powraca!

Stalowy Świt w Fallout 76. Bractwo powraca!

Wiecie, że kiedyś może przyjść taki dzień, że Fallout 76 będzie dobrą grą? Bethesda stara się coraz bardziej, a dodając do tego moc nowych konsol…

Fallout 76 hitem przyszłej generacji? Cóż, szanse na powrót tej gry na nextgenach rośnie. Zaraz otrzymamy nowy dodatek, a do tego jak weźmiemy pod uwagę to, że na nowych konsolach Fallout 76 nie będzie działał jakby miał zaraz zawiesić konsolę to… jest nadziej dla tej gry.

Czytaj też: Gears Tactics na Xbox Series w tylu „K” i tylu „fps”, że PC bledną
Czytaj też: Hity z PS4 dostały aktualizacje. God of War w 60 fps prawdopodobny!
Czytaj też: Kolejny Xbox może być wielkości palca. Bujanie w obłokach? Trochę tak

Fallout 76 – jeszcze ciężko do niego wrócić

Jakiś czas temu próbowałem jeszcze raz zacząć zabawę w Fallout 76. Porzuciłem oryginalną postać, stworzyłem nowego mieszkańca Appalachów i… no nie jestem w stanie to grać. Gra tak źle działa na PS4, że nie da się wytrzymać. Próbowałem… ale zamierzam jeszcze raz spróbować. Tym razem na PS5 albo Xbox Series X. Zobaczymy gdzie gra będzie działać lepiej.

Czytaj też: Pudełko PS5 tak minimalistyczne, że aż mi dziwnie
Czytaj też: War Thunder z nowym silnikiem graficznym i premierą na konsolach nowej generacji
Czytaj też: Polskie Ghostrunner z darmowym ulepszeniem jak się szarpniemy na nextgena

Stalowy Świt ku chwale Fallout 76

Bethesda tymczasem zapowiedziała nowy dodatek do gry. Stalowy Świt to pierwszy rozdział nowej serii zadań związanych z Bractwem Stali, darmowy dla graczy Fallout 76. Paladynka Leila Rahmani i jej drużyna przybywają z Kalifornii, aby założyć appalaski oddział Bractwa.